Sestava: Horák - Urban, Kracík L., Kosina, Polák - Rodr - Nossek, Kracík D., Jakoubek, Valeš (70. Švaninger) - Maličký

Góly: 29. a 40. Hylmar, 45. Havránek - 33. Maličký

ŽK: 3 - 4 (Kosina, Polák, Nossek, Rodr)

ČK: 0 - 0

Rozhodčí: Špáta

Diváků: 350

Za krásného počasí před parádní diváckou kulisou se odehrál první poločas se šancemi na obou stranách. Až do 29. minuty ale žádná z nich nebyla proměněna, a tak si postavil balón na hranici 25 metrů Renda Hylmar, balón bez okolků napálil, naše zeď se mu krásně rozestoupila, na což Joska v bráně nebyl schopen reagovat a bylo to 1:0. Odpověď byla vcelku rychlá, když Valeš nádherně našel Davida Maličkého a ten se v samostatném úniku nezmýlil - 1:1. Ve 40. minutě si udělal opět Renda několika narážečkami z naší obrany solné sloupy a poslal domácí do vedení - 2:1. Aby toho na naše nervové soustavy nebylo málo, tak těsně před koncem poločasu dostal balón za naši obranu Havránek a domácí uklidnil ještě víc - 3:1.

Druhý poločas domácí přistavili na své vápno autobus, okolo kterého jsme za celý druhý poločas dokázali projít pouze 2x - nejdříve Máca Jakoubek a ke konci poločasu David Maličký, ale oba dva vychytal Rosťa Rodr. Jinak se hrál v podstatě nekoukatelný fotbal, na který oněch 350 diváků určitě nepřijelo. Domácí ovšem více nepotřebovali a my jsme nebyli schopni nic vymyslet. V celém zápase by se dal vyzdvyhnout pouze jediný hráč a tím je Renda Hylmar, který své spolu i protihráče, kteří jsou mnohdy i o 20 let mladší jasně převýšil svoji fotbalovostí a hlavně bojovností.

Následující týden máme v úterý doma dohrávku s Miletínem od 17.30 (sraz v 16.30) a v sobotu opět doma s Kopidlnem od 17 hodin (sraz v 16.00).

Autor: Luboš Horák