Sestava: Zítko - Urban, Kracík L., Kosina, Janouch - Nossek (45. Valeš), Kracík D., Rodr, Polák R. - Jakoubek, Maličký

Góly: 10. Kracík D., 23. Maličký, 38. a 76. Polák, 42. a 44. Jakoubek

ŽK: 1 - 2 (Ródr, Janouch)

ČK: 0 - 0

Rozhodčí: Stejskal

Diváků: 40

Za velmi chladného počasí jsme dohrávali první jarní kolo na půdě soupeře, který bude mít dle mého názoru hodně co dočinění se záchranářskými pracemi. Už v 10. minutě se prosadil hlavou po rohu Maličkého David Kracík - 0:1. O 13 minut později si vyměnili role a David Maličký ze samostatného nájezdu zvyšuje na 0:2. Hru jsme skoro dokonale ovládali a ke konci poločasu jsme soupeři zasadili 3 rychlé údery. Nejdříve si na centr Nosska naběhl Roman Polák - 0:3. Pak se dvakrát po sobě trefil do stejného růžku brány Martin Jakoubek a bylo po zápase - 0:4, 0:5.

Z referátů předchozích soupeřů jsme věděli, že se mladobučtí fotbalisté ani za velmi nepříznivého stavu nevzdávají, ale pozor jsme si na to nedali. Nechali jsme je jednoduše kombinovat a hlavně centrovat. V této disciplíně domácí vynikali. Ze 4 centrů do vápna jednou zasáhl Zítko a jednou domácí forvard neuvěřitelně netrefil a 2x nás ztrestali - 1:5, 2:5. Minutu po druhém gólu domácích David Maličký vyslal Romana Poláka do samostatného úniku a ten si poradil se vším co mu stálo v cestě - 2:6.

Nezbývá než pozvat všechny fanoušky na sobotní derby do Rudníku, které se bude hrát od 17 hodin.

Autor: Luboš Horák