Sestava: Zítko - Urban, Kracík L., Horák L. (30. Vacek), Janouch - Kosina - Nossek, Kracík D., Jakoubek, Polák R. (75. Valeš) - Maličký

ŽK: 4 - 3

ČK: 0 - 0

Rozhodčí: Nožka

Diváků: 120

Zápas začal bombou Koblížka zpoza hranice 30 metrů, která skončila na břevně. Poté jsme začali přebírat iniciativu a začali jsme soupeře přehrávat po lajnách, kde vznikla i krásná kombinace Davidů Nosska a Maličkého, která skončila gólem. Radost ovšem domácím zkazil odmávaný ofsajd. O několik minut později vybojoval dlouhý nákop David Nossek, prodloužil na Davida Maličkého, jehož střelu gólman vyrazil, ale dobíhající Martin Jakoubek se už nezmýlil - 1:0. Do konce poločasu už se pak hrálo spíše ve středu hřiště, takže jsme do kabin odcházeli s mírným náskokem.

Druhý poločas nejvíce ze všech aktérů na hřišti poznamenal rozhodčí Nožka, kterého si všichni živě pamatujeme ze Staré Paky (po tomto zápase dostal čtyřzápasový trest). Na svoje první utkání po trestu byl poslán právě do Hostinného bez přítomnosti delegáta. O poločase nechal hosty dopsat na zápis o utkání náhradního gólmana Jardu Dvořáka (což se jen tak pro zajímavost nesmí). Fotbal samotný za moc nestál. Dalo by se to nazvat i holomajznou. Šance jsme sice měli, ale proměnit jsme z nich nedokázali žádnou. Ovšem hosté mohli srovnat, ale po dlouhém nákopu si bohužel vybral slabší chvilku jinak výborně chytající Honza Zítko a hlavička útočníka hostí skončila na břevnu. Další z útočníku odražený balón dokázal dostat přes brankovou čáru, ale pomezní sudí naštěstí pro nás vyhodnotil jeho postavení jako ofsajdové. Potom se ještě dostal za obranu rychlík David Maličký, který byl úplně bez balónu skopnut hostujícím stoperem. Ten zvuk slyšeli i na druhé straně Labe. Opět jediný, kdo to neslyšel, byl pan Nožka, o jehož působení v B.třídě silně pochybuji, že je zasloužené. Na konci zápasu dokázal David Maličký skórovat, ale kvůli ofsajdovému postavení Romana Kosiny gól opět nebyl uznán.

Program na příští týden: Po, Pá tréninky od 17 hodin.

Středa od 17 hodin zápas v Mladých Bukách.