Sokol Bílá Třemešná - Hostinné 1:0 (1:0)

Sestava: Horák J. - Urban, Kracík L., Horák L., Janouch - Kosina - Valeš, Kracík D., Jakoubek, Polák R. - Maličký

ŽK: 2 - 3

ČK: 0 - 0

Rozhodčí: Šmolka

Diváků: 150

Na výborně připraveném place (berme v potaz, že před týdnem tu byla ještě sněhová nadílka) a před pěknou diváckou návštěvou se střetla mužstva z horní poloviny tabulky, což jsme my v první půlhodině rozhodně nepotvrzovali. Našim tradičním způsobem jsme vstoupili do zápasu zakřiknutí a v kombinaci se silným protivětrem a důraznými protihráči jsme se prostě nemohli dostat do hry, což domácí ztrestali již v 11. minutě, když se z odraženého balónu trefil jeden ze čtyř Kubelků na hřišti, a to David, krásně umístěnou střelou zpoza vápna - 1:0. Po nastřeleném břevně, dvou zákrocích Josky jsme si uvědomili, že se fotbal v Třemešné hrát dá, a tak jsme postupně přebírali iniciativu, což jsme mohli proměnit ve vyrovnávací gól, ale ani na brankáře sám jdoucí David Maličký, ani z přímáku střílející Martin Jakoubek, nedokázali skvěle chytajícího Dobřichovského překonat.

V druhém poločase jsme sice hráli první housle, ovšem z naší hry za celý poločas vznikla pouze tutovka Davida Maličkého, který ani na svůj druhý pokus neuspěl. Domácí, ovšem hrozili rychlými kontry, pro což mají skvělé hráče včele s ohromně rychlým Hendrychem, ovšem nějak jsme je dokázali zastavit. Bohužel se nám ani z druhého jarního zápasu nepodařilo odvést body, a tak nezbývá doufat, že to odnesou příští týden v sobotu od 17 hodin na hřišti tatranu Janské Lázně.

Autor: Luboš Horák