MFK Nové Město nad Metují - Hostinné 3:2 (1:1)
f t Aktuální tabulka s Statistiky Fotografie ze zápasu

Sestava: Horák J. - Urban (75. Rord), Kracík L., Horák L., Vacek - Kosina - Kracík D., Maličký, Jakoubek, Polák R. - Nossek (Šmucler)

Góly: 13. Růžička, 63. a 66. Čopík - 18. Nossek, 80. Maličký

ŽK: Zelený,Klikar - Vacek, Polák, Nossek, Maličký, Rodr, Kracík D.

ČK: 0 - 0

Rozhodčí: Koutník

Diváků: 30

Do krásného areálu MFK jsme přijeli vybojovat první jarní bitvu v rozhodně ne jarním počasí. A jak to už tak bývá, dobře jsme nezačali. Už ve 13. minutě jsme nechali za vápnem pár metrů volna domácímu kapitánovi a ten krásnou střelou za tyč poslal domácí do vedení - 1:0. Ovšem dokázali jsme poměrně rychle odpovědět, když z obrany vylétl Luboš Kracík, který si párkrát vyměnil balón se spoluhráči, až se dostal za záda domácích obránců a pak předložil lahůdkovou přihrávku Davidu Nosskovi, který se tváří v tvář gólmanovi nemýlil - 1:1. Zbytek poločasu po většinu času drželi domácí na svých kopačkách, z čehož vyplinulo i pár šancí, při kterých nás ovšem podržel v bráně Joska, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Druhý poločas byl za naší strany trochu ospalý a tak přišla smrtící pětiminutovka, která v podstatě rozhodla o výsledku utkání. Nejprve se Čopík z pravé strany protáhl kolem obránců a na přední tyč nekompromisně poslal domácí do vedení (2:1) a pár minut poté ten samý hráč dostal krásnou přihrávku za obranu a v samostatném nájezdu se nemýlil - 3:1. S klidem můžeme říct, že jsme nejednou prohrávali a nevzdali jsme to. Na nohy nás tentokrát postavil gól v 80. minutě, když Luboš Horák poslal kolmici na Davida Maličkého a ten vykřesal naději na bod - 3:2. Ten mohl zařídit Pavel Šmucler, který po krásné spolupráci několika tatranských borců obdržel krásnou přihrávku za obranu, ale branku o pouhý půlmetřík minul, a tak všechny body zůstali v Novém Městě.

Jestli se bude příští týden hrát se dozvíte sledováním našich stránek.

Jinak tréninky pondělí (dobrovolný, výklus), středa, pátek.

Autor: Luboš Horák