TJ Sokol Stará Paka - Hostinné 2:1 (1:0)

V 8 proti 12 se nedá vyhrát.

Sestava: Horák - Urban, Vacek (24. Lánský), Kracík L., Kosina, Rodr - Polák R. (67. Šmucer), Nosek, Kracík D., Nossek (89. Polák D.) - Maličký D.

Góly: 27. (pen.) a 88. Kuchta - 74. Nossek

ŽK: 4:7 (6. Vacek, 22. Horák J., 23. a 61. a 61. Nosek (opravdu dostal 3 žluté), 34. Kracík L., 39. a 53. Kracík D.)

ČK: 0:3 (23. Horák J., 53. Kracík D., 61. Nosek)

Rozhodčí: Nožka

Diváků: 80

Utkání se hrálo za sychravého podzimního odpoledne na novopacké umělé trávě. Co se zde bude dít by opravdu leckdo netipnul. Domácí začali velkým náporem, ze kterého vyplynuly 2 loženky, které ovšem neproměnili. Tak si asi rozhodčí řekl, že jim "malinko" pomůže. Ve 23. minutě se kopal roh. Najednou se na zem s ohromným řevem svalil domácí hráč, ale píšťalka i praporek zůstaly tiché a nehybné. Míč jsme získali a při přechodu dopředu jsme chtěli umožnit domácím ošetření a tak jsme hru přerušili. V tom pan rozhodčí zamířil k Joskovi a nemilosrdně vytasil červenou kartu. Po dvou minutách dohadů si ještě navíc pan rozhodčí nechal poradit od domácí lavičky a ukázal na pokutový kop - 1:0. Do konce poločasu jsme ovšem byli i v 10 lepším týmem a po pěkné kombinaci chybělo Davidu Nosskovi pár centimetrů od vstřelení gólu.

Po začátku druhého poločasu se ovšem ukázala naše slabina - nedisciplinovanost. Nejdříve se zbytečně nechal vyloučit David Kracík, poté Petr Nosek. Na hřišti ovšem zůstalo 8 statečných a ty se s ohromnou přesilou stále chtěli poprat a v 75. minutě dokonce skvěle hrající vrchní zabíhač David Nossek se prodral k dlouhému centru a hlavou poslal míč za tyč - 1:1. Udržet v 8 tento výsledek ovšem bylo nad síly našich borců, i když neschopnost domácích útočníků byla ohromná. Gól se jim podařilo vstřelit až v 85. minutě.

Příští týden by se mělo dohrávat odložené kolo se Sobotkou.

Autor: Luboš Horák