Sestava: Horák J (75.Zítko) - Janouch, Vacek (63. Celar), Kosina, Urban - Horák L. (30. Rodr) - Nossek, Nosek, Maličký, Kracík L. - 70. Zeman

Góly: 7. Materna, 14. Portyš, 66. Kořínek, 76. a 83. Meszároš, 87. Zugar

ŽK: 5:2 (Horák J., Kosina)

ČK: 0:0

Rozhodčí: Čožík - Frys, Drusan

Diváků: 50

Za krásného počasí nás poslali na umělou trávu, což je pro nás velmi nezvyklý povrch, ale ten nebyl v žádném případě příčinou toho, co jsme ve městě pohádek předváděli. Už v 7. minutě jsme nechali Maternu dojít až na okraj velkého vápna, odkud se mladík trefil krásně za tyč - 1:0. Ve 14. minutě dostal Fryš z pravé strany balón před prázdnou kasu - 2:0. Do poločasu jsem už sice neinkasovali, ale to neznamená, že domácí neměli žádné šance - několikrát nás opět podržel Joska v bráně a to včetně zlikvidovaného pokutového kopu.

Druhý poločas se neodehrával ve stejném duchu jako ten předchozí - byli jsme aktivnější, chtěli jsme si zahrát fotbal, ale zradila nás koncovka. I ve 100% šancích jsme nedokázali usměrnit balón do brány, a tak nás soupeř trestal z protiútoků, které vedl vynikající Meszároš - ten 2 góly sám dal a další 2 připravil svým spoluhráčům jako na stříbrném podnosu.

Teď nás čekají dva důležité domácí zápasy. Příští týden hostíme FK Mostek od 15.30 a další týden SK Sobotku už od 14.30.

Ještě přikládám komentář domácího trenéra:

J. Ruszo:

Pro nás velmi důležitý zápas. Po celé utkání jsme byli jasně lepším týmem, dostávali jsme se do koncovky a také jsme konečně proměnili vyložené šance. Nesmím ale zapomenout na šance hostů, které zlikvidoval výborný P. Přibyl v brance. Je vidět, že hráči zapracovali jak na tréninku, tak na své psychice a pozvedli si seběvědomí do dalších zápasů. Děkuji hráčům za předvedený výkon.

Autor: Luboš Horák