Když máte v bráně neprostupnou zeď, to se to pak vyhrává...

Sestava: Horák J. - Vacek, Kracík J., Rodr (58. Celar) - Horák L., Punner (46. Kováč D.) - Nossek, Kosina, Kracík L., Polák - Maličký

Branky: 6. Polák, 88. Horák L. - 24. Novák (p)

ŽK: 3:0 (Kracík L., Horák J., Kováč)

ČK: 0:0

Rozhodčí: Franěk - Buchta, Jansa

Diváků: 220

Vše začalo moc hezky. Krásná divácká kulisa, která se sešla na dlouho očekávaném derby, viděla už v 6. minutě dlouhý balón dopředu, který obránce promáchl a Romana Poláka už v cestě do brány nezastavilo vůbec nic - 1:0. Poté ale iniciativu převzali hosté a začali nás přehrávat. Byli u všeho o ten pověstný krůček dříve. Poté, co je Joska 2x vychytal, jsme jim otevřeli vrátka tak moc, že to vyústilo v penaltu, kterou Novák s přehledem proměnil - 1:1. Do konce poločasu nadále přetvával mírný tlak Rudníku, ale nic než střelba z dálky z toho nebylo.

V druhém poločase se tlak Rudníku ještě zvýšil. Ale my máme Josku. Zákroky, které předváděl v celém druhém poločase, přiváděli rudnické hráče k bezradnosti. A bylo jich dost, což byla bohužel ukázka naší špatné hry. Z naší strany přišli pouze tři šance. První po centru Romana Poláka z pravé strany promarnil David Maličký. Druhá byla po rohovém kopu, když David Nossek trefil hlavou spojnici tyče a břevna. No a poslední přišla v 88. minutě, když Martin Celar, střídající za Adama Rodra, kterého po pádu na záda musela odvést sanita, vybojoval balón na polovině hřiště, našel na pravé straně Luboše Kracíka, ten vyslal střílený centr na Luboše Horáka, který hlavou poslal balón do sítě a mohlo se jít slavit - 2:1.

Příští týden zajíždíme v neděli do Kopidlna. Jedná se o souboj druhého a třetího celku tabulky.

Autor: Luboš Horák