Hostinné - Sokol Bílá Třemešná 1:1 (1:1)

Sestava: Horák J. - Kracík J., Kosina - Kracík D., Horák L., Vacek (34. Slavík (85. Rodr)) - Nossek, Maličký, Kracík L., Polák - Kováč D. (85. Nosek)

ŽK: 3:? (Polák, Kracík D., Nossek)

ČK: 0:0

Rozhodčí: Janeček - Fryš, Trnovský

Diváků: 200

Měl přijet velmi kvalitní tým, který se loni umístil na předních příčkách tabulky, což byl pro nás opět důvod proč se jich prvních několik minut bát. Již tradiční nedůraz v osobních soubojích a drobné individuální chyby vedly k inkasované brance, kterou v 10. minutě zápasu vstřelil jeden z řady Kubelků - 0:1. Od 20. minuty jsme přestali hrát druhé housle a hra se vyrovnala. Při jednom z protiútoků byl odpískán faul před vápnem na Davida Nosska a Luboš Kracík s odbíjející 31. minutou poslal balón do víka - 1:1.

Z působení Sokola v celém druhém poločase lze zmínit pouze tečovanou střelu zpoza vápna, kterou Joska s vypětím všech svých sil vytěsnil na roh. Jinak jsme měli hru ve své režii. O to horší je, že jsme nedokázali proměnit alespoň jeden z několika ohromných závarů před brankou soupeře. Bohužel to musím zhodnotit jako ztrátu dvou bodů.

Nakonec bych chtěl vyzdvihnout výkon tria rozhodčích, kteří pískali s naprostým přehledem.

Autor: Luboš Horák