První mistrovská utkání mladší přípravky
f t Aktuální tabulka

V sobotu 1.9. naši nejmladší odehráli první mistrovská utkání na hřišti Starých Buků, kde jim, kromě domácích, byli soupeřem i Jánské Lázně.

V prvním utkání proti Starým Bukům našim hráčům v prvním poločase ujel vlak, který se jim v druhém poločase nepodařilo dohnat. Po první půli tedy 7:2 pro domácí... Po poločasové rozmluvě naši borci hru částečně zlepšili a druhý poločas vyhráli 2:1, na dotažení to však nestačilo. Našim hráčům chyběl pohyb a naší hře pohledné přihrávky a akce, které předváděli v přípravě proti Kocbeřím (vyhráli jsme 24:9, z toho 7 gólů v naší síti bylo od zapůjčených našich hráčů!).

Konečný výsledek: 4:8
Střelci gólů: 2x Matěj Mařík, David Jedlička, Míša Kuja

Ve druhém utkáni proti Jánským Lázním jsme předvedli stejnou hru. Na tohoto soupeře to však stačilo a vyhráli jsme 14:6. Jedinou překážkou tu byl skvěle chytající brankář soupeře. Skvělými zákroky se však v tomto utkání předvedl i náš brankář Honza Mikšovský, který musel likvidovat několik samostatných nájezdů! To když naši obránci zapomněli na zadní vrátka...

Konečný výsledek: 14:6
Střelci gólů: 4x Honza Novotný, 3x Matěj Mařík, 3x Kuba Kužel, 2x David Jedlička, Jáchym Grof, Šimon Jakoubek

Co závěrem? Kluci, dali byste více gólů, kdyby jste si na ně nahráli! V těchto dvou zápasech jste dali jen dva góly s něčí asistencí (po přihrávce) a to není moc fotbalové... Tak snad příští sobotu v Podhůří proti místním a opět proti Jánským Lázním.