Sestava: Horák J. - Slavík, Vacek - Kracík D., Horák L., Rodr - Nossek, Kosina, Kracík L., Polák R. - Nosek

ŽK: 4:4 (Nosek, Slavík, Vacek, Rodr)

ČK: 0:0

Rozhodčí: Kudláček - Koutník, Krutský

Diváků: 60

Prvních deset minut z naší strany v pořádku - aktivní hra, ze které vyšly 2 šance Romana Kosiny. Poprvé zakončoval po pěkné kombinaci s Petrem Noskem a o pár minut později vyslal dalekonosnou bombu z pětadvaceti. Poté jsme mohli jít do kabin, protože po zbytek poločasu to vypadalo, jako bychom na hřišti ani nebyli. Domácí si dělali, co chtěli a nebýt skvěle chytajícího Josky v kombinaci s nemohoucností domácích útočníků (netrefit 3x prázdnou kasu je také k zamyšlení), mohli jsme jít do kabin klidně s pětigólovým mankem. Pro domácí muselo být ještě více frustrující, že odcházeli do kabin s mankem oni, když byl v pološanci faulován Luboš Horák a pískala se penalta, kterou David Kracík nekompromisně proměnil - 0:1.

Po změně stran se obraz hry nezměnil. Zase jsme byli pomalejší, méně kreativní a hlavně nedůrazní. Poprvé naši pasivitu potrestal v 60. minutě Hátle, který dostal na vápně čas zpracovat míč, otočit se s ním a v klídku zakončit plackou na zadní tyč - 1:1. V 69. minutě bylo ještě hůř, když po kontru domácí rozebrali naši obranu a Jukl už bohužel pro nás branku trefil - 2:1. Domácí pak ještě dvakrát potvrdili svoji střeleckou nemohoucnost, když se řítili do otevřené obrany - jednou netrefili prázdnou kasu a podruhé je zastavil - kdo jiný - Joska. Když už se domácí viděli s třemi body v nefungujících sprchách, přišel pro ně v 92. minutě veliký šok - standardku nacentroval David Kracík, v chumlu se nejlépe zorientoval navrátilec z dovolené Jirka Slavík, který ho způsobem nevídaným dostal za záda domácího gólmana - 2:2.

Autor: Luboš Horák