Tatran Hostinné - FK Lánov 8 : 0 ( 5 : 0)
f s Statistiky Fotografie ze zápasu

Dorostenci Tatranu Hostinné využili přesilovku…………………….

Tatran Hostinné                               8

FK Lánov                                        0                   Poločas  5 : 0

P.Salač

D.Buchar          J.Vacek            D.Blažek                P.Lorenz

O.Jelínek     T.Valeš         P.Šmucer      Š.Svoboda

L.Przybyla               R.Jakoubek

T.Maličký ; J.Polomčák

Branky : 13´ . 72´ R.Jakoubek , 18´ O.Jelínek , 21´ Š.Svoboda , 25´ D.Blažek ,31´ D.Buchar ,                                                          62´ L.Przybyla , 71´ P.Šmucer ,

Karty : ŽK 0  :  0

V posledním zápasu sezóny nastoupili dorostenci Taranu proti Lánovu který přijel oslabený o 4 hráče sestavy. Od toho se odvíjel i obraz hry , naši tlačili a soupeř se soustředil na bránění a odkopávání míčů . Bylo jen otázkou času kdy se nám podaří skórovat. Po čtrvr hodině hry jsme otevřeli skóre kdy nahrávku Šmíci zužitkoval R.Jakoubek . O chvíli později poslal Przybyla balón na hlavu Jelínka a ten překonal hostujícího gólmana . Skóre pomalu narůstalo když střelu Vacka doráží do sítě Svoboda , ten samí hráč o chvíli později přihrál Blažkovi který pěknou střelou poslal balón do sítě . Poločasový výsledek určil Buchar když dorazil střelu Polomčáka kterou brankář neudržel.

Ve druhé půlce se obraz hry nezměnil a naši pokračovali v dobývání soupeřovi brány . Skóre druhého poločasu otevřel Przybyla který zužitkoval pěknou nahrávku T.Maličkého. Pak jsme neproměnili několik vyložených šancí. V závěru vybojoval balón Šmíca a pěknou střelou zvýšil skóre . Brankový účet uzavřel R.Jakoubek když  usměrnil do sítě nahrávku Przybyli .Ke cti soupeře nutno podotknout že i za nepříznivého stavu soustředěně bránili a jejich brankář výbornými zákroky vychytal spoustu našich šancí . Do příští sezóny všem hráčům přejeme spoustu fotbalových úspěchů , hru bez  zranění a hodně vstřelených branek .                                                                                                                Za vedení dorostu trenér Pavel Urban a vedoucí Pavel Šmucer.