Tatran Hostinné - Sokol Vítězná 5:0 (0:0)
f t Aktuální tabulka s Statistiky Fotografie ze zápasu

Sestava:  Horák J. (46.Lánský) - Kracík J. - Janouch, Horák L. (46.Rodr), Urban - Polák, Filcsák (20.Nossek), Maličký, Jakoubek - Slavík, Petružálek (20.Kracík D.)

Branky: 49., 56. a 75. Jakoubek, 62. Nossek, 73. Polák

Bez karet.

Rozhodčí: Mahrla - Trejbal R., Lavrenčíková

Diváků: 100

Už před zápasem převzal Tatran pohár a medaile od zástupců Okresního fotbalového svazu. Utkání začalo za úmorného vedra v prázdninovém tempu, když útočné řady dominovaly nad těmi obrannými. Tatran nastoupil do zápasu bez středových záložníků Kosina - Luboš Kracík, ale s duem končících trenérů Petružálek - Filcsák, kteří byli za potlesku ve 20.minutě vystřídáni a ukončili činnost u mužstva. Šance se v první půli střídaly na obou stranách, skórovat se však žádnému týmu nepodařilo. K těm největším patřila ve 24.minutě šance Nosska, který v samostatném úniku obešel i gólmana, ale branku pak netrefil. Hosté zase ze všech svých příležitostí byli nejblíže gólu ve 33.minutě, kdy z přímého kopu trefují tyč Joskovi branky.

Ve druhé půli Tatran zvýšil obrátky a začaly padat branky. Krátce po změně stran se gólově dvakrát v krátkém sledu prosadil Jakoubek - jednou po centru Urbana, podruhé po přihrávce Maličkého - a hosté odpadli. V 62.minutě si spravil chuť Nossek a zvýšil už na 3:0. V 73.minutě pak „ulici“ Urbana využil Polák - 4:0. O dvě minuty později si centr Janoucha sráží hostující obrana na vlastní bránu a na brankové čáře doklepává míč do sítě Jakoubek. Nejlepší kanonýr Tatranu tak symbolicky střílí poslední gól domácích v okresním přeboru a pak se šlo už jen slavit.

Program na příští týden:

Víno, ženy, zpěv - pohoda, klídek, tabáček.

Toto byl můj poslední, 223. článek na těchto stránkách, neboť z pracovních důvodů ukončuji svoji činnost ve fotbalovém oddílu. Děkuji všem zúčastněným za to, že jsem u postupu do 1.B třídy mohl být. Hráčům přeji, ať se jim ve vyšší soutěži v nově vybudovaném zázemí fotbalového stadionu daří a nemají problémy se záchranou. Taková zimní příprava, jako byla letos, by určitě na solidní umístění nestačila. Už to, že se postoupilo, je vzhledem k tréninkové morálce malý zázrak. Děkuji též vedení dorostu - Pavlům Urbanovi a Šmucerovi - za bezproblémovou hráčskou výpomoc dorostenci. Zvláštní poděkování pak patří Petrovi Růžičkovi za konsolidaci „béčka“ a vzájemnou spolupráci.