FKM Javorka - Tatran Hostinné 8 : 1 (3 : 0)
f s Statistiky Fotografie ze zápasu

Oslabení dorostenci na soupeře nestačili….

FKM Javorka                                         8

Tatran Hostinné                                     1              Poločas     3 : 0

ČK 1 : 0

Dorostenci Tatranu Hostinné zajížděli k dalšímu utkání do Javorky (hřiště Lázně Bělohrad).Do zápasu jsme nastoupili  v improvizované sestavě kdy z různých důvodů chybělo  6 hráčů ( na střídání nebyl nikdo) a tak do základu nastoupili  i ti pro které je trénink téměř neznámé slovo . To se projevilo na obrazu hry a domácí do nás od začátku bušili a bylo jen otázkou času kdy se jim podaří skórovat. Naši se dostávali do útoků velmi těžko a když už tak je zklamala muška . Přesto prví půle kterou jsme dohrávali v 10 (pro zranění Salače ve druhé půlce to zkusil ale nešlo to) neskončila až tak hrozně a do kabin se šlo za stavu 0:3 . Ve druhém poločase už některým hráčům viditelně docházeli síly a skóre pomalu narůstalo . V polovině druhé půlky se poměr sil na hřišti (v počtu hráčů) vyrovnal ačkoli měli domácí územní i herní převahu uchylovali se dosti často k nedovoleným a někdy i hrubím zákrokům a tak po druhé žluté musel jejich hráč předčasně do sprch . V té době jsme zaznamenali čestný úspěch když vybojoval míč Šmíca a pěknou střelou nedal gólmanovi šanci. V závěru padl dosti kuriózní (spíše podle mě neregulérní) gól když náš brankář rozehrával nastřelil hráče domácích který mu bránil ve hře od něj se balón odrazil do brány a rozhodčí gól uznal . Bohužel musím napsat že ne všichni hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení . V zápase nás podržel i náš gólman           (i když i on si vybral slabší chvilku) který vychytal pěknými zákroky spoustu šancí soupeře. Se sezónou se rozloučí dorostenci v sobotu ve 14.30 kdy doma přivítají hráče z Lánova.