Tatran Hostinné - FK Volanov 2 : 3 ( 2 : 1)
f s Statistiky Fotografie ze zápasu

Dorostenci Tatranu Hostinné vedení neudrželi…………………….

Tatran Hostinné                               2

FK Volanov                                     3                   Poločas  2 : 1

Karty : ŽK 2  :  1

Dorostenci Tatranu Hostinné přivítali na svém hřišti vedoucí celek tabulky Volanov . Zápas začal svižně ale byl přerušen nešťastným zraněním domácího hráče Dominika Poláka který v souboji o balón ztratil rovnováhu a narazil hlavou do sloupku od zábradlí , s otřesem mozku byl transportován rychlou do nemocnice .Všichni mu přejeme brzké uzdravení .Po nucené přestávce se pokračovalo v rychlé a bojovné hře . V 8´ našel R.Jakoubek ve vápně Šmícu který se uvolnil a pěknou střelou levačkou otevřel skóre 1:0 . Dál se hrál bojovný fotbal se šancemi na obou stranách ve 20´se nám podařilo skórovat ale gól nebyl uznán pro ofsajd .Po jeho rozehrání měli velkou šanci hosté když jejich střela skončila na břevně .O chvíli později musel předvést dva výborný zákroky náš gólman J.Zítko když druhou střelu vytáhl konečky prstů na roh . Tlak hostí se stupňoval z čehož vyplynul nedovolený zákrok ve vápně , nařízenou penaltu hosté proměnili a srovnali skóre na 1:1 . V závěru poločasu si zpracoval balón R.Jakoubek na jeho zakončení neměl gólman šanci 2:1 .

Ve druhé půli se pokračovalo v nasazeném tempu . Hra se přelévala z jedné strany na druhou se šancemi na obou stranách . V 60´se povedl hostům rychlý brejk středem hřiště a srovnali na 2:2 . Za dalších 15´se situace opakovala hosté prošli naší obranou a ujali se vedení 2:3 . V závěru naši stupňovali tlak , po faulu na Šmícu jsme kopali trestňák který skončil na břevně. Pak jsme kopali dva rohy ale jejich zakončení skončilo jednou opět na břevně a druhá střela těsně minula branku .A tak zápas celků z opačných pólů tabulky skončil šťastněji pro hosty . Všichni hráči si zaslouží pochvalu za předvedenou hru , bojovnost a nasazení . Ještě jednou přejeme rychlé uzdravení D.Polákovi .K dalšímu zápasu zajíždí dorostenci v sobotu na hřiště FKM Javorka .