Sokol Bílá Třemešná - Tatran Hostinné 11:1 (5:0)
f s Statistiky Fotografie ze zápasu

Dorostenci Tatranu Hostinné si přivezli pořádný příděl….

Sokol Bílá Třemešná                            11

Tatran Hostinné                                     1              Poločas     5 : 0

ČK 0 : 0

Dorostenci Tatranu Hostinné zajížděli k dalšímu utkání do Bílé Třemešné .Zápas pro nás začal smolně . Po autovém vhazování si obrana nepohlídala nabíhajícího protihráče a ten otevřel skóre zápasu . Pak se hra na chvíli vyrovnala a naši měli několik šancí ale brankáře domácích nepřekonali nebo netrefili branku . V polovině poločasu jsme v krátkém sledu dostali dva góly to se opakovalo i v závěru poločasu a další dvě branky určili stav  na 5:0 .

V druhé půli naši vykřesali naději když se po přihrávce Š.Svobody trefil L.Przybyla 5:1. Pak ale pokračoval brankostroj soupeře a ten rychlými brejky stále zvyšoval skóre až na 11:1 . Našim se v zápase nedařilo celkem nic , byli jsme pozdě na balónu nedařili se nám přihrávky a zakončení vytvořených  šancí bylo taky žalostné. Na tento zápas musíme rychle zapomenout a připravit se na vedoucí Volanov který přivítáme v sobotu .

Autor: Pavel Šmucer