Jiskra Česká Skalice-Tatran Hostinné 3:1( 2:0 )
f s Statistiky Fotografie ze zápasu

Dorostenci Tatranu Hostinné body nepřivezli….

Jiskra Česká Skalice                             3

Tatran Hostinné                                     1              Poločas     2 : 0

ČK 0 : 0

Dorostenci Tatranu Hostinné zajížděli k dalšímu utkání do České Skalice. Zápas pro nás začal smolně hned z prvního útoku se domácí  dostali do vedení když se jim podařilo balón propasírovat do brány po centru z křídla kam se domácí dostali po neodmávaném ofsajdu. Pak se hra vyrovnala a naši měli několik šancí . Po pěkné přihrávce Šmíci střílí T.Valeš těsně vedle ani další střeli však branku netrefili . V polovině poločasu se dostali domácí do přečíslení do kterého se dostali z dalšího ofsajdového postavení a svojí šanci proměnili 0:2. Do poločasu měli oba celky ještě několik příležitostí na změnu skóre ale branka už nepadla.

Druhý poločas začali naši náporem . V krátkém časovém sledu jsme měli dva brejky ale  R.Jakoubek ani Šmíca svoje šance neproměnili. Brankou neskončila  ani střela Šmíci která mířila těsně nad bránu. Až v 65´se ujala dalekonosná střela T.Valeše která zapadla za záda domácího gólmana . O chvilku později se dostal do velmi pěkné příležitosti P.Salač jeho střela ale opět těsně minula cíl. Pak kopali domácí trestný kop z dosti velké vzdálenosti , ale přízemní střela těsně před brankou zaplavala a propadla za záda našeho brankáře. V závěrečném tlaku už se našim nepodařilo změnit  skóre vcelku pohledného a bojovného zápasu.K dalšímu zápasu zajíždí dorost do Bílé Třemešné.