V neděli jsme doma přivítali Baník Žacléř
f t Aktuální tabulka

1. zápas    Tatran Hostinné - Baník Žacléř  2:5

V naprosto vyrovnaném prvním poločase jsme šli do vedení díky trefě Šimona Jakoubka. Soupeř ale vzápětí vyrovnal a tak se do kabin šlo za stavu 1:1. Bohužel na začátku druhé půle jsme hostům individuálními chybami nabídli několik příležitostí a on je využil. V závěru druhého poločasu už jen výsledek korigoval David Jedlička krásnou trefou z přímého kopu.

branky Tatranu: Jakoubek Šimon, Jedlička David

2. zápas    Tatran Hostinné - Baník Žacléř  4:10

Vývoj utkání téměř kopíroval první zápas, pouze padalo více branek. Během prvního poločasu se hrálo nahoru a dolů. Šance se střídali na obou stranách. Třikrát se nám povedlo dotáhnout náskok soupeře. Po pěkné individuální akci se za nás trefil Honza Novotný, z přímého kopu přidal gól Jáchym Grof. Na konec prvního a začátek druhého poločasu si schoval své trefy Šimon Jakoubek. Dokázali jsme srovnat na 4:4, ale pak už se trefoval jen soupeř a i díky naší horší hře v obraně jsme nakonec inkasovali desítku.

branky Tatranu: Jakoubek Šimon 2, Novotný Jan, Grof Jáchym

Sehráli jsme pohledná utkání a pokud se nám podaří zvýšit produktivitu v útoku (šancí máme spoustu) a vyvarujeme se chyb v obraně, tak se i výsledky určitě dostaví

Autor: Jakub Kvášovský