Tatran Hostinné - TJ Velké Poříčí 4 : 2 ( 3 : 0 )
f s Statistiky Fotografie ze zápasu

Dorostenci Tatranu Hostinné zaslouženě vyhráli…………………….

Tatran Hostinné                               4

TJ Velké Poříčí                                2                   Poločas  3 : 0

J.Zítko

P.Lorenz          D.Blažek            P.Salač          T.Benecký

M.Brádler          T.Valeš               P.Šmucer      M.Brádler

D.Polák                R.Jakoubek

J.Polomčák , T.Maličký , D.Šťastný , Kacovský O.

Branky : 16´T.Valeš , 23´T.Benecký  , 24´P.Šmucer , 54´D.Blažek – 70´ , 82´Soldán F.

Karty : ŽK 1  :  1

Dorostenci Tatranu Hostinné přivítali v dalším kole hráče z Velkého Poříčí. Zápas jsme začali náporem a kombinační hrou jsme se dostávali do šancí. V 16´si na centr Šmíci naběhl T.Valeš a otevřel skóre zápasu . Ve 22´se do balónu opřel T.Benecký a jeho střela skončila pop víkem soupeřovi branky. Za minutu bylo ještě veseleji když v síti skončila střela tečovaná střela Šmíci. Poločasové skóre mohlo být ještě vyšší ale umístněnou střelu R.Jakoubka pěkným zákrokem vytáhl brankář hostí na roh , další pěkná střela P.Lorenze skončila těsně nad branou.

V úvodu druhého poločasu zabránila ve skórování R.Jakoubkovi tyč soupeřovi branky, o chvíli později  pěknou přihrávku Šmíci zužitkoval umístněnou střelou k tyči D.Blažek. Místo toho abychom soupeře dorazili a proměnili některé šance v góly  polevili jsme v nasazení a soupeř nás v závěru potrestal snížením skóre. Přesto si hráči zaslouží pochvalu za předvedenou hru , bojovnost a nasazení , poděkování patří i starším žákům kteří důstojně zastoupili za naše zraněné nebo kartami potrestané hráče. K dalšímu zápasu zajíždí dorostenci v neděli do České Skalice .