Mladší přípravka FK Dolní Kalná - Tatran Hostinné
f t Aktuální tabulka

K dalšímu dvojzápasu jsme zajížděli do Dolní Kalné, jejíž mužstvo na podzim v soutěži nehrálo, ale na jaře mělo  vynikající bilanci.

1. zápas    FK Dolní Kalná - Tatran Hostinné  6:3

V pohledném a bojovném utkání jsme od začátku museli dotahovat. Soupeř nám brzy uskočil na rozdíl dvou branek, ale naši mladíčci rychle odpověděli a skóre srovnali.  Nebýt naší zbrklosti v koncovce, mohl pro nás poločas vyznít lépe než stav 2:3. Nutno však dodat, že soupeř si také vypracoval několik jasných příležitostí, ale podržel nás Jirka Beran v bráně.

Ve druhém poločase Kalná navýšila svůj náskok a do konce zápasu si ho pohlídala. Celé naše mužstvo si zaslouží pochvalu za bojovnost a snahu o kombinaci.

branky Tatranu: Bukajová Anička, Jedlička David, Novotný Jan

2. zápas    FK Dolní Kalná - Tatran Hostinné  4:2

Druhé utkání byl spíše boj, který pro sebe rozhodla Kalná díky dvěma individuálně lepším hráčům. V našem týmu na sebe výrazně upozornil David Jedlička, který za první poločas šel třikrát sám na gólmana, ale bohužel proměnil jen jedinou šanci. Na 2:3 snížil ve druhém poločase Šimon Jakoubek a předvedl nám opět svou úžasnou radost ze vstřelené branky. Poté jsme se snažili o vyrovnání, ale gól přišel na druhé straně.

Soupeř byl v obou zápasech o něco lepší a hlavně důraznější v koncovce, takže zaslouženě získal všech 6 bodů.

branky Tatranu: Jedlička David, Jakoubek Šimon

Autor: Jakub Kvášovský