FC AVON Rudník - Tatran Hostinné 3 : 2 ( 1 : 2 )
f s Statistiky Fotografie ze zápasu

Dorostenci Tatranu Hostinné vedení neudrželi….

FC AVON Rudník                                    3

Tatran Hostinné                                     2              Poločas     1 : 2

ČK 0 : 2

Dorostenci Tatranu Hostinné zajížděli k dalšímu zápasu na hřiště Avon Rudník . Úvod bojovného zápasu se začal lépe vyvíjet pro naše hráče kteří se po pěkné nahrávce D.Poláka a střele R.Jakoubka ujali vedení 0:1. O chvíli později mohlo být ještě veseleji když po nahrávce Šmíci skončila střela T.Valeše na břevně . Za dalších několik minut zužitkoval přihrávku T.Valeše L.Przybyla který pěknou střelou zvýšil na 0:2 . Od 38 minuty jsme hráli oslabeni o jednoho hráče když rozhodčí posoudil souboj ve vápně na červenou kartu , z nařízené penalty domácí snížili na 1:2. Karetní vložka se rozhodčímu zřejmě  zalíbila a tak ve zbytku zápasu rozdával karty jak v mariáši.

Ve druhé půli se snažili domácí využít přesilovku , což se jim povedlo v 61´ když jeden z mnoha útoků zakončili brankou a srovnali na 2:2. Naši hráči se k ohrožení domácího brankáře dostávali jen sporadicky žádná střela však brankou neskočila . V závěru domácí zvyšovali tlak a snažili se zvrátit zápas ve svůj prospěch , to se jim povedlo v nastaveném čase když jednou střelou zasáhli našeho obránce ve vápně  do ruky což rozhodčí opět ocenil červenou kartou a nařízenou penaltu domácí proměnili a zápas otočili na 3:2. K výkonu rozhodčího se nebudu vyjadřovat přesto si myslím že pro tuto věkovou kategorii by měli být nominováni zkušenější arbitři. Všichni hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení po celou dobu zápasu hraného za velmi pěkného a teplého počasí. V dalším kole přivítají dorostenci hráče z Velkého Poříčí. Zápas se hraje v sobotu 12.5. ve 13,00 hod.