Tatran Hostinné - SK Jánské Lázně 0 : 2 ( 0 : 0 )

SK Jánské Lázně                   2              Poločas     0 : 0

M.Ouhrabka                   D.Blažek                   P.Šmucer              L.Przybyla

R.Jakoubek                    D.Polák

P.Lorenz; T.Benecký ; R.Štastný ; O.Jelínek ; M.Brádler

Střelci  :  V.Miškovský ; P.Demuth

Karty : ŽK 2 : 2

Za velmi pěkného a slunečného počasí přivítali dorostenci , poprvé na jaře doma , hráče z Jánských Lázní. V prvním poločase jsme měli v poli převahu a kombinační hrou jsme si vytvořili několik velmi slibných akcí ale žalostné zakončení spíše špatná muška nám ve skórování bránila. Hosté se snažili dlouhými nákopy za obranu dostávat do brejků ty se nám ale dařilo vyřešit.

Ve druhém poločase ještě ani neuběhla jedna  minuta a už jsme tahali balón ze sítě , po rozehrání soupeře a dlouhém nákopu si nerozuměla naše obrana s gólmanem a hosté se ujali vedení 0-1. Gólem povzbuzení hosté začali více kombinovat a zápas se stal vyrovnanější. Přesto jsme si opět vytvořili několik slibných akcí ale naše střeli zlikvidoval brankář hostí nebo skončili mimo bránu. V závěrečném tlaku ve snaze vyrovnat jsme nastřelili tyč , vše se soustředilo spíše na útok to vedlo k rychlému brejku hostí nešťastnému zákroku ve vápně a následné penaltě kterou hosté proměnili a pojistili si výsledek. K dalšímu zápasu zajíždí dorostenci v sobotu 5.5. od 13.45 hod. na hřiště Avonu Rudník.