O tříbodovém zisku rozhodl v 66.minutě Polák ...

Sestava:  Horák J. - Filcsák (60.Janouch.) - Kracík J., Horák L., Urban (46.Kracík D.) - Slavík (67.Petružálek), Kracík L., Kosina, Nossek  - Polák, Jakoubek (85.Rodr)

Branka: 66. Polák

ŽK: 1:1 (Horák L.)

Rozhodčí: Mlynář - Janota, Dytrych

Diváků: 100

Do Hostinného zavítal celek Strážného, na jehož hřišti utrpěl Tatran jedinou podzimní prohru a tak se čekal pro domácí těžký zápas. Tatran měl po většinu první půle tlak, ale hosté dobře bránili. V 9.minutě přímák Nosska vytáhl gólman nad břevno a z následného rohu hlavičkuje Filcsák pouze do gólmana. V 19.minutě přišla jediná poločasová šance Strážného, ale míč končí těsně vedle. Ve 22.minutě opustil hřiště Polák pro střevní potíže, nutno ale dodat, že tlačil rychle a za chvilku byl zpátky. Nejvíce šancí si Tatran vypracoval mezi 30. a 45.minutou. Nejprve prošel po levé straně Honza Kracík, ale na jeho zpětnou přihrávku nikdo nereagoval, poté na centr Nosska nedosáhl Polák. Chvíli na to opět Honza Kracík centruje zleva a na zadní tyči měl tutovku Slavík, ale míč končí opět vedle. Těsně před odchodem do kabin byl tlak Tatranu drtivý, ale jeho střely vždy stihla zablokovat obrana hostů.

Ve druhém poločase se Strážné ještě více zatáhlo a Tatran pokračoval v dobývání jeho branky. Hosté však byli nebezpeční, když se po získání míče snažili jít do rychlého protiútoku. Jeden z nich musel hasit v 54.minutě Jakoubek. Tento hráč pak o dvě minuty později vystřelil a míč skončil za již překonaným gólmanem na tyči. V 60.minutě mohl jít sám na bránu David Kracík, ale hlavní sudí hru přerušil kvůli ležícímu hráči hostí … Minutu na to se kotel domácích fanoušků hodně zlobil za neodpískanou penaltu na pronikajícího Nosska. Na druhé straně zase při rychlém kontru hostů byl vyběhnuvší Joska Horák přelobován, ale míč, který dobíhal Janouch naštěstí skončil vedle levé tyče. Čekání na gól skončilo v 66.minutě. To Luboš Horák vyslal z vlastní půle vysoký pas na Davida Kracíka, ten šel do vzdušného souboje s obráncem a odražený míč trefil nádherně Polák - 1:0. Po obdrženém gólu hosté vylezli z obranné ulity, ale domácí je do žádné vyložené šance nepustili a důležité vítězství si pohlídali.

Program na příští týden:

V pátek trénink na hřišti od 17,30 hod.

V úterý 1.5. hraje „béčko“ doma dohrávku s Volanovem (12,30), poté starší žáci hostí Skřivany (15,00) a sváteční den zakončí „áčko“ duelem s Podhůřím (17,00) - sraz na Tatranu v 16,00 hod.

V sobotu 5.5. zajíždí „áčko“ do Starých Buků (17,00), sraz na Tatranu v 16,00 hod., dorost jede do Rudníku (BUS 12,45) a starší žáci do Skřivan (BUS 8,30). Mladší žáci a starší přípravka jedou do Hronova (BUS 7,00) - soupeři Hronov, Nové Město n.M. a Nová/Stará Paka. Mladší přípravka jede do Dolní Kalné (14,30).

V neděli 6.5. hraje „béčko“ doma s Pilníkovem (14,00).