Tatran Hostinné                              2              Poločas     1 : 0

M.Ouhrabka                    T.Valeš             P.Šmucer              L.Przybyla

R.Jakoubek                    D.Polák

P.Lorenz; T.Benecký ; R.Štastný

Střelci Tatranu : T.Valeš ; L.Przybyla

Karty : ŽK 2 : 0

Zápas začal bojovně z obou stran. Naši hráči se snažili přehrávat soupeře spíše kombinační hrou , soupeř se více spoléhal na dlouhé nákopy a brejkové situace. Domácí dobře zkracovali hřiště čímž se naši útočníci hrající vysunutí na hranu chytali do ofsajdové pasti. Domácí se ujali vedení v 19´po naší chybě v rozehrávce nás soupeř přečíslil a opakovanými střelami propasíroval míč do sítě 1:0 . Do přestávky jsme měli několik pěkných šancí na srovnání ale žádná akce v síti neskončila , také náš gólman musel předvést několik pěkných zákroků po střelách domácích.

Ve druhém poločase po pěkné přihrávce se dostal do brejku T.Valeš a svůj únik zakončil gólem na 1:1. O několik minut bylo ještě veseleji , po pěkné kombinační akci poslal dopředu Šmíca L.Przybylu a ten umístněnou střelou k tyči zvýšil na 1:2. Vedení jsme ale neudrželi po smolném podklouznutí našeho obránce se dostali domácí do brejku a srovnali na 2:2 . Oba celky měli několik příležitostí na zvrácení zápasu na svou stranu ale žádná branka už nepadla a tak vcelku pohledné utkání skončilo dělbou bodů. Hráči si zaslouží pochvalu za předvedenou hru , bojovnost a nasazení po celou dobu zápasu .Další kolo pokračuje v sobotu ve 14.30 kdy přivítají dorostenci poprvé na jaře doma Jánské Lázně.

Autor: Pavel Šmucer