Tatran Hostinné - Baník Rtyně 7:1 (0:0)

Tatran si po přestávce otevřel střelnici ...

Sestava:  Horák J. - Filcsák (58.Urban) - Janouch, Horák L., Kracík J. - Kracík L., Kracík D. (74.Polák), Kosina, Nossek  - Jakoubek, Slavík (79.Petružálek)

Branky: 46. a 79. vlastní (Žďárský), 73. a 82. Jakoubek, 55. Kracík D., 56. Kracík J., 80. Kosina - 76. Novák

ŽK: 2:1 (Kracík D., Kracík J.)

Rozhodčí: Šolc - Bárta, Svoboda

Diváků: 60

Do Hostinného zavítal pro Tatran v poslední době nepříjemný soupeř Baník Rtyně, což se v první půli potvrdilo. Poprvé hosté zahrozili už ve druhé minutě, ale přestřelují bránu. Na druhé straně vyslal David Kracík do úniku Luboše Horáka, který trefil vyběhnuvšího gólmana. Ve 12.minutě hosté špatně vykopli míč od brány, ten zachytil David Kracík a jeho lob končí těsně vedle. Joska měl další práci až v 16.minutě, kdy střelu vytáhl nad břevno. Ve 28.minutě zaujal pravý hák Kábrta, kterým trefil Slavíka, což nikdo z náchodských arbitrů neviděl. Ale Jirka mu to určitě někdy vrátí obuškem. No, a když se neujaly střely Luboše Kracíka, jeho bratrance Honzy ani Jakoubka, šlo se do kabin za bezbrankového stavu.

Hned po změně stran centroval Janouch z pravé strany před branku hostí a obránce v tísni Luboše Kracíka poslal míč k tyči vlastní brány - 1:0. V 55.minutě je v dobré pozici Nossek, kterého našel Kosina, ale branku netrefuje. V téže minutě vysunul Slavík Davida Kracíka, ten pelášil sám na bránu a s přehledem zavěsil - 2:0. O minutu později již Tatran vedl o tři branky, když se po rohu Jakoubka trefil Honza Kracík. Na branku Rtyně se valil jeden útok za druhým - střelu Luboše Kracíka gólman vyráží, po průniku a centru Jakoubka hlavičkuje Slavík těsně vedle brány. Až v 73.minutě po přímáku Rtyně a rychlém protiútoku po ose Honza Kracík, Luboš Kracík, zvyšuje Jakoubek na 4:0. Pak se dostali poprvé a naposledy ke slovu hosté, když po utěšené akci upravují na 4:1. Tatran pak mezi 79. a 82.minutou vstřelil další tři góly - nejprve si hosté dali další vlastní gól po centru Poláka. Potom trestňák Luboše Kracíka gólman vyráží a míč uklidí do sítě Kosina. Poslední slovo patří Jakoubkovi, který se trefuje po centru Urbana. Za jasného stavu pak rozhodčí v 88.minutě utkání ukončil.

Program na příští týden:

V úterý a pátek trénink na hřišti od 17,30 hod.

V sobotu 21.4. jede „áčko“ do Kunčic (17,00), sraz na Tatranu v 15,45 hod. a dorost jede do Úpice (BUS 12,45). Mladší přípravka hostí doma ve  dvojzápase Staré Buky (9,00).

V neděli 22.4. hraje „béčko“ doma s rezervou Janských Lázní (14,00) a starší žáci hostí mužstvo Nová/Stará Paka (12,00). Mladší žáci a starší přípravka jedou do Teplic nad Metují (BUS 6,30) - soupeři Meziměstí/Teplice a Nová/Stará Paka.