Dorostenci Tatranu Hostinné vstoupili do jarní části soutěže vítězně….

Tatran Hostinné               1              Poločas     0 : 0

P.Lorenz ; M. Ouhrabka ; M.Brádler ; T.Benecký ;  O.Jelínek

Střelci Tatranu :   T.Valeš

Karty : ŽK 1 : 3  (P.Salač; J.Vacek; T.Benecký)

ČK  0 : 0

K prvnímu jarnímu zápasu zajížděli dorostenci na hřiště Meziměstí/Teplice. Zápas začal bojovně o každý metr hřiště kdy akce končili vesměs na velkém vápně. V 10´si naběhl na centr Valeše Przybyla ale o kousek mu balón  unikl. V 16´se neujala šance Jakoubka ani dorážka Šmucera . Podobně skončil v 18´ únik Svobody a následné dorážky Przybyli a Šmucera zlikvidoval brankář nebo obránci .Domácí se spoléhali hlavně na brejkové akce které se naší obraně dařilo ve spolupráci s brankářem odvracet .Ve 38´po centru Valeše zakončuje Przybyla těsně vedle . V závěru poločasu vykopl střelu Przybyli z prázdný brány obránce domácích.

Ve druhém poločase přinesla 49´únik Przybyli po křídle , centr našel hlavu Jakoubka ale jeho střelu vyrazil pěkným zákrokem na roh brankář domácích . V 51´po faulu před vápnem kopali domácí trestný kop , pěkná umístněná střela přes zeď , pro nás však naštěstí skončila těsně vedle . V 55´po rychlé kombinační akci našich spaluje šanci Polák . Po závaru před branou v 59´ propadla do brány pomalá střele Valeše 0:1 . Domácím začali pomalu docházet síly , přesto místo abychom si pojistili vedení pouštěli jsme domácí do šancí chybou našich nepřesných nebo váhavých přihrávek ,v té době nás podržel náš gólman který předvedl několik pěkných zákroků . V 62´přestřelil branku domácích Jakoubek .Stejně skončila i vyložená šance Valeše v 89´ jeho střela taky mířila nad bránu. Hráči si zaslouží pochvalu za předvedenou hru , bojovnost a nasazení po celou dobu zápasu hraného za velmi chladného počasí . K dalšímu zápasu zajíždí dorost na hřiště Babí/Machov.