Tatran Hostinné - FKM Javorka 1 : 7 ( 1 : 4 )

Fotbalovější soupeř nás jednoznačně přehrál….

FKM Javorka                                  7       Poločas     1 : 4

Sestava:                                                                                            J.Zítko

L.Przybyla          P.Salač

M.Brádler

Střelci Tatranu : L.Przybyla ( penalta)

Karty : ŽK 3 : 1  ( D.Polák , P.Salač , Š.Svoboda)

Dorostenci Hostinného přivítali na domácím hřišti hráče z FKM Javorka. Druhý tým tabulky nás vyškolil z produktivity. V 11´se dostal do brejku útočník hostí po dlouhém nákopu od obrany , vyběhnuvší gólman na balón nedosáhl , a tak soupeř zakončil svůj únik obloučkem do sítě 0:1. V 15´se dostal do brejku  Šmucer ale brankáře neprostřelil. V 18´ utekl naší obraně hostující útočník hostí a přehodil našeho gólmana 0:2.  O dvě minuty později po rohovém kopu hostí se našim nepodařilo pořádně odkopnout a soupeř trestal nekompromisní střelou z hranice vápna 0:3. Ve 27´byl faulovaný Przybyla ve vápně a nařízenou penaltu sám proměnil 1:3. Ve 30´ Salač vyslal do brejku Šmucera ten však výborného brankáře hostí opět nepřekonal. Ve 36´se kopala druhá penalta zápasu ovšem na druhé straně a hosté zvýšili na 1:4.

Ve druhém poločase  se naši snažili ještě něco udělat nepříznivým výsledkem ale naše některé velmi pěkné akce zlikvidoval gólman hostí nebo skončili těsně vedle , a tak si soupeř došel pohodlně pro vítězství když po našich chybách navýšil skóre až na 1:7. Přesto si hráči zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení po celou dobu zápasu. Příštím kole zajíždí dorostenci do Lánova.