Tatran Hostinné - SK MFC Svoboda 4:0 (3:0)

Jasné vítězství, které mohlo být i vyšší ...

Sestava:  Horák J. - Kracík D. (61. Petružálek), Slavík (46. Horák L.), Urban - Kováč (46. Kracík J.), Kosina, Kracík L., Nossek - Polák (74. Kvášovský), Smetana K., Maličký

Branky: 6. a 51. Smetana, 17. a 25. Kracík L.

ŽK: 1:3 (Slavík)

ČK: 0:1 (10. Mucudis)

Rozhodčí: Říha J. - Gereg, Beránek

Diváků: 70

Tatran začal utkání lépe a už v 6.minutě šel do vedení. To Luboš Kracík vysunul Poláka, ten si přehodil vyběhnuvšího gólmana a našel před prázdnou bránou Smetanu - 1:0. V 10.minutě přišel zkrat hostujícího Mucudise, který po podražení Poláka uviděl žlutou kartu, což se mu moc nelíbilo a po protestech dostal další žlutou a byl vyloučen. Tento moment prakticky určil další ráz utkání. Na branku Svobody se valil jeden útok za druhým, ale dvě střely Kosiny zatím k ničemu nevedly. Až v 17.minutě se prosadil Luboš Kracík po spolupráci se Smetanou - 2:0. Pak přišly dvě šance Maličkého, ze kterých se ovšem neurodilo. Nejhezčí akce zápasu se zrodila ve 25.minutě, když se Polák zbavil obránce, následně i gólmana a našel před bránou Luboše Kracíka - 3:0. Nutno dodat, že hosté i v deseti hráli otevřenou partii a ve 33.minutě po chybě obrany Tatranu jejich hráč sám před Joskou Horákem přestřeluje. To také bylo vše, co stálo v první půli za vidění.

Krátce po změně stran šel Tatran do vedení 4:0, když centr Luboše Kracíka zpracoval Polák pro Smetanu, který se trefil k tyči. A bylo po zápase. Svoboda se zatáhla, aby nedostala ranec a na půlce stál pouze osamocený útočník. S tímto betonem si Tatran nedokázal poradit, a když už náhodou ano, šance neproměňoval. Za zmínku stojí v 65.minutě Smetanovo přestřelení brány z malého vápna a v 82.minutě bomba Luboše Kracíka do břevna. A když už není o čem psát, uvádím alespoň kanadské bodování v tomto zápase:

L. Kracík        2+2

Smetana          2+1

Polák               0+3

Program na příští týden:

V úterý a pátek trénink na hřišti od 17,00 hod. (v úterý pouze bago).

V sobotu 22.10. jede „áčko“ do Lánova (15,30), sraz na Tatranu ve 14,30 hod., dorost jede také do Lánova (BUS 11,45) a mladší přípravka v posledním podzimním zápase hostí doma Žacléř (10,00).

V neděli 23.10. hraje „béčko“ doma s rezervou Lánova (14,00), starší žáci jedou do Žacléře (BUS 11,00) a mladší žáci a starší přípravka jedou do Nové Paky (BUS 7,45) - soupeři Nová Paka a Chlumec nad Cidlinou.