FK Volanov - Tatran Hostinné 7:1 ( 4:1 )

Tatran Hostinné                     1                   Poločas  4 : 1

M.Ouhrabka               D.Blažek.              P.Šmucer         R.Jakoubek

O.Jelínek               P.Salač

Střelci Tatranu 42´D.Blažek

Karty : ŽK 2  :  1  (P.Salač)

Dorostenci Tatranu Hostinné ( zraněními a nemocí poznamenanou sestavou)  zajížděli k dalšímu zápasu na hřiště druhého celku tabulky Volanova. Zápas pro naše začal smolně už v první minutě zasáhl obránce nechtěně balón ve vápně rukou a nařízenou penaltu domácí proměnili 1:0. Pak jsme měli šance na srovnání ale střeli P.Salače a O.Jelínka skončili těsně vedle. V 15´ jsme špatně pohlídali autové vhazování, utekl nám útočník který obešel i brankáře a snadno skóroval 2:0. Po dalších našich chybách v rozehrávce a následné ztrátě míče ve 25´ a 35´ zvyšují domácí skóre na 4:0. V závěru poločasu po volném přímém kopu P.Šmucera ze skrumáže doráží balón do sítě D.Blažek 4:1.

Ve druhé půli se obraz hry moc nezměnil. Přesto že jsme měli několik pěkných šancí, skončili střelou mimo nebo je zneškodnil brankář domácích. Góly  padali pouze do naší sítě, po našich chybách zvýšili domácí až na konečných 7:1. V příštím kole přivítají dorostenci hráče z Javorky.

Autor: Pavel Šmucer