Tatran Hostinné - Bílá Třemešná 3 : 5 ( 0:3 )

Sokol Bílá Třemešná                      5       Poločas     0 : 3

Sestava:                                                                                 J.Zítko

T.Maličký             P.Salač

O.Jalínek

Střelci Tatranu : 2x R.Jakoubek , P.Salač

Karty : ŽK 1 : 1  ( D.Polák)

Dorostenci Hostinného přivítali na domácím hřišti hráče z Bílé Třemešné. Naši hráči se snažili o kombinační hru, soupeř se více soustředil na brejkové útoky. V úvodu zápasu se naši do vyložených šancí moc nedostali naopak soupeř zahrozil několika rychlými brejky. Udeřilo během 8 minut (25´-33´), kdy jsme inkasovali 3 góly jako přes kopírák, rychlý brejk, přečíslení a zakončení gólem. Škoda že se nám opět nepodařilo proměnit pěkné akce v závěru poločasu.                                                                                                                                                                                                    Do druhé půle jsme nastoupili bojovněji. 54. minuta přinesla pěknou akci po ose P.Šmucer, P.Salač, zakončuje R.Jakoubek 1:3. Po dalších neproměněných šancích z naší strany přišel v 65. minutě trest v podobě dalšího rychlého brejku hostí a změna skóre na 1:4. V 68. minutě se nám podařilo snížit na 2:4, kdy střílí gól P.Salač po nahrávce O.Jelínka. O 3 minuty později zahrávali hosté roh, gólman balón neudržel, naši ho nedokázali odkopnout a soupeř nám opět odskočil na rozdíl 3 gólů. Pak nastala přehlídka spálených šancí. V závěru se nám podařilo snížit na 3:5, když přihrávku P.Salače zužitkoval R.Jakoubek. Přesto si hráči  zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení. Poděkování patří starším žákům, kteří důstojně zastoupili naší početnou marodku. V příštím kole zajíždí dorost do Volanova.