Babí/Machov                                  2       Poločas     0 : 2

Sestava:                                                                          J.Zítko

L.Przybyla             P.Salač

T.Benecký ; J.Polomčák

Střelci Tatranu

Karty : ŽK 5 : 0  ( D.Polák , Š.Svoboda , L.Przybyla , J.Marek , R.Jakoubek )

Dorostenci Hostinného přivítali na domácím hřišti vedoucí celek tabulky Babí/Machov. Zápas začal útočně na obou stranách. Naše chyba na útočné polovině , ztráta míče přinesla v 5 minutě rychlý brejk hostí který zakončil útočník hostí střelou pod vybíhajícího gólmana 0:1. Ještě hůře bylo ve 29 minutě , rozhodčí otočil autové vhazování a něž se naši vzpamatovali hosté rozehráli a slabou nečekanou střelou k tyči zvýšili skóre na 0:2. Přesto že jsme měli během prvního poločasu minimálně 3  100% šance gól jsme nevstřelili.

Ve druhé půli se hosté více zatáhli do obrany  a hrozili hlavně brejky. Naši se nedokázali proti soustředěné obraně prosadit , přesto že měli opět několik pěkných šancí skórovat se jim nepodařilo. Soupeř si tak odvezl laciné body , po našich chybách ale hlavně po střelecké impotenci našich hráčů. Přesto si naši hráči zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení po celou dobu zápasu. V příští kole přivítají dorostenci hráče Bílé Třemešné.