Jiskra Česká Skalice                    5       Poločas    0 : 3

Sestava:                                                                                     J.Zítko

T.Benecký                Š.Svoboda                 J.Vacek                          P.Salač

M.Ouhrabka                    P.Šmucer               D.Blažek                    R.Jakoubek

P.Lorenz

Střelci Tatranu : 58´P.Salač (P) , 71´L.Przybyla

Karty : ŽK 2 : 2

ŽK Tatranu : 36´T.Benecký , 82´ L.Przybyla ;

Dorostenci Hostinného přivítali na domácím hřišti hráče z České Skalice. První půle se nesla z naší strany v pomalejším a ospalém tempu sice jsme měli na  začátku dvě slibné akce které ale skončili střelou vedle. Pak začali hosté trestat ve 12 minutě po závaru před naším vápnem po několika odražených střelách končí míč v síti 0:1 o pět minut později vypustila obrana brejkový útok a hosté zvyšují na 0:2. Ve 36 minutě po zákroku našeho obránce je nařízena penalta kterou hosté proměnili 0:3. V závěru poločasu nás ještě pěkným zákrokem podržel  gólman J.Zítko.

Do druhé půle jsme nastoupili v pozměněné sestavě svižněji se snahou zápas zdramatizovat. Po volném přímém kopu L.Przybyli v 54 minutě končí balón nad hostující brankou. V 55 minutě rozehrával rohový kop P.Šmucer, našel hlavu P.Lorenze gólman ale hosty podržel a střelu chytil. V 58 minutě po zákroku ve vápně na P.Šmucera byla nařízena druhá penalta zápasu kterou P.Salač proměnil a snížil na 1:3. Pak si slabší chvilku v 65 minutě vybral náš gólman který podcenil slabou střelu ze strany a balón skončil u tyče v naší síti 1:4. V 68 minutě hosté hází aut naše obrana pozdě zareagovala a jejich útočník  obloučkem přehazuje vybíhajícího gólmana 1:5. Z našeho závěrečného křečovitého tlaku se ujala pouze akce L.Przybyli který zužitkoval přihrávku R.Jakoubka a snížil na 2:5. Další pokusy pochytal gólman hostí nebo skončili mimo bránu. Škoda první půle která rozhodla o zápase a hosté si zaslouženě vezou domů všechny body. K dalšímu zápasu nastoupí dorostenci již ve středu proti mužstvu Babí/Machov.