Tatran Hostinné - Sokol Staré Buky 1:1 (1:1), na pen. 4:5

Sestava:  Horák J. - Filcsák - Janouch, Horák L. (75.Petružálek), Urban - Maličký, Kracík L. (83.Buchar), Kosina, Kracík D. - Polák, Jakoubek

ŽK: 3:3 (Horák L., Polák, Kosina)

ČK: 0:1 (83.Široký)

Rozhodčí: Seidel - Trnovský, Andrýs

Diváků: 80

Po výbuchu ve Strážném potřeboval Tatran tentokrát naplno bodovat. Zůstalo ale pouze u přání - proti dobře bránicím hostům se nedokázal prosadit a když už ano, tak neproměnil ani nejvyloženější šance. Tatran začal mírným náporem a v 7.minutě byl v šanci Polák, ale gólmana nepřehodil. Naopak udeřilo na druhé straně. Ve 12.minutě Tatran chybuje v rozehrávce a hosté jdou překvapivě do vedení - 0:1. Tři minuty na to mohlo být ještě hůře, ale domácí zachránil včasným vyběhnutím Joska Horák. Zbytek poločasu se hrálo za stálé převahy Tatranu, ale až na dvě výjimky většinou pouze po vápno. Ve 27.minutě po centru Janoucha trefuje Polák hlavou vnější pravou tyč, ve 39.minutě se už Polák nemýlil a vyrovnal na 1:1. Tentokrát mu míč na hlavu poslal Luboš Kracík.

Po změně stran přišla série šancí Tatranu. Nejprve po centru Poláka střílí hlavou vedle Maličký. V 52.minutě utekl obráncům Polák, kterému zleva nabíhal Jakoubek, ale přihrávka na něj Polákovi nesedla. Za tři minuty si to oba zopakovali a tentokrát se ukopl Jakoubek. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale z těchto šancí prostě musí padnout gól. V 62.minutě se po centru Davida Kracíka opřel do míče Maličký, ale trefil jenom brankaře. Poté rozhodčí odpustil hostům dvě penalty - nejprve byl podražen zezadu Maličký a chvíli na to byl sražen Polák. Když si vzpomenu, co se pískalo za penalty proti nám - no nic, rozhodčí asi měli jiné pokyny. Po těchto zmarech Tatran zapomněl na chvíli bránit a v 78.minutě vytáhl Horák střelu hostů na břevno. Dvě minuty na to konečně Jakoubek tvrdou střelou trefil bránu, ale gólman jeho střelu vyráží. V 83.minutě byl sestřelen zezadu Kosina a Tatran hrál přesilovku. Ke konci už to však byla křeč. Hosté stále zdržovali hru a vynikali zejména v zakopávání míčů do Labe. A tak se šlo na disciplínu, ve které Tatran letos zrovna nevyniká - na penalty. Byla to docela dlouhá série, ve které uspěli šťastnější hosté. Za Tatran se trefili 3x Maličký a jednou Jakoubek.

Teď Tatran čeká náročný týden - ve středu do Kalné a v sobotu doma Horňák.  Foto ze zápasu je na stránkách starých Buků: http://tjsokolstarebuky.blog.cz/galerie/fotogalerie-chlapi/podzim-2011/24-9-2011#

Program na příští týden:

V úterý trénink není, v pátek trénink na hřišti od 17,00 hod.

Ve středu 28.9. hraje „áčko“ v Dolní Kalné (16,00), sraz na Tatranu v 15,00 hod., dorost hostí doma Babí/Machov (13,45) a mladší přípravka Kocbeře (9,00). Starší žáci hostí doma Mladé Buky až v pondělí 3.10. od 16,30 hod.

V sobotu 1.10. hraje „áčko“ doma s Horním Starým Městem (16,00), sraz na Tatranu v 15,00 hod. a dorost hraje doma s Bílou Třemešnou (13,45). Starší žáci jedou do Mladých Buků (BUS 9,00), „béčko“ do Libče (16,00) a mladší přípravka do Kocbeře (9,00).

V neděli 2.10. mladší žáci a starší přípravka hrají doma na Tatranu (9,00) - soupeři Úpa/Mladé Buky, Červený Kostelec a Nová/Stará Paka.