FK Havex Strážné - Tatran Hostinné 2:1 (2:0)

Sestava:  Horák J. - Kosina - Janouch, Horák L., Urban - Polák (89.Rodr), Kracík L., Kracík D., Kudrna (62.Smetana K.) - Jakoubek, Petružálek

Branky: 27.Skrbek, 28.Absolon - 74.Smetana Jakub

ŽK: 0:2 (Horák J., Kracík D.)

Rozhodčí: Prokop P. - Mlynář, Andrýs

Diváků: 120

Po posvícení přichází sračka aneb namlsaní diváci po minulém výkonu proti Kunčicím tentokrát viděli ze strany Tatranu fotbalovou mizérii. Hráči působili dojmem, že spolu hrají poprvé a na hřišti se doslova hledali. Průměrnému Strážnému stačil k zisku tří bodů bojovný výkon okořeněný špetkou tvrdosti, se kterou se Tatran a ani rozhodčí nedokázali vyrovnat. Od začátku se dlouho nic nedělo, hrálo se převážně mezi šestnáctkami. ve 27.minutě zahrávali domácí z pravé strany standardku, pro vysoký míč si šel gólman Horák, který byl ve výskoku domácími borci „zbourán“ a Skrbek pohodlně hlavou skóruje. Než se z tohoto šoku hráči Tatranu vzpamatovali, prohrávali za minutu 2:0, když domácí dokonale využili přečíslení z rychlého brejku. Tatran se za první poločas trefil mezi tři tyče jen dvakrát, ale se střelou Urbana a hlavičkou Petružálka gólman moc práce neměl.

Po změně stran přišel nápor Tatranu a několikrát byl ve vápně Strážného pořádný závar, ale žádná šance se neujala. Domácí spoléhali jen na rychlé protiútoky do otevřené obrany Tatranu, ze kterých mohli dvakrát definitivně rozhodnout. Snížení stavu přinesla 74.minuta, kdy Luboš Kracík vyslal do úniku Jakoubka a jeho střílený centr usměrnil do sítě Smetana - 2:1. Následovalo další ostřelování branky domácích, ale střely buď mířily mimo nebo si s nimi gólman poradil. Zmar vyvrcholil v 82.minutě, kdy Petružálek po rohovém kopu trefuje z otočky tyč. Závěr zápasu si pak domácí pohlídali - mimo jiné došly míče a za čekání na nové rozhodčí nic nenastavil.

Program na příští týden:

V úterý a pátek trénink na hřišti od 17,00 hod.

Ve středu 21.9. hraje „béčko“ doma s Dolní Kalnou „B“ (17,00).

V sobotu 24.9. hostí „áčko“ Staré Buky (16,30), sraz na Tatranu v 15,30 hod., dorost hraje doma s Českou Skalicí (14,15), starší žáci jedou do Rudníku (BUS 12,30) a „béčko“ do Pilníkova (16,30). Mladší žáci a starší přípravka jedou do Rtyně (BUS 7,45) - soupeři Rtyně a Červený Kostelec. Mladší přípravka volno.