TJ Velké Poříčí - Tatran Hostinné 2 - 9 (2 - 4)

Tatran Hostinné                     9                   Poločas  2 : 4

P.Salač             Š.Svoboda             J.Vacek             T.Benecký

M.Ouhrabka               D.Blažek.              P.Šmucer      R.Jakoubek

L.Przybyla           D.Polák

O.Jelínek

Střelci Tatranu : 6´, 47´ R.Jakoubek , 15´ D.Polák , 18´, 60´ P.Šmucer , 31´ P.Salač ,

67´, 69´ L.Przybyla , 75´ O.Jelínek

Karty : ŽK    1  :  1

ŽK Tatranu : L.Przybyla

Dorostenci Tatranu Hostinné zajížděli k dalšímu zápasu na hřiště Velkého Poříčí. Zápas naši začali náporem a kombinační hrou. Přesto první velkou šanci měli ve 4 minutě na kopačkách domácí když naše nedorozumění v obraně musel na poslední chvíli zachraňovat J.Vacek na roh. V 6 minutě zabojoval ve vápně domácích R.Jakoubek a sám otevřel skóre zápasu na 0:1. V 15 minutě pěknou kombinační akci po ose D.Blažek , M.Ouhrabka , L.Przybyla  zakončuje ze skrumáže s přispěním domácí obrany D.Polák 0:2. V 18 minutě skóruje z voleje nekompromisní střelou P.Šmucer který zužitkoval přesný centr L.Przybyli 0:3. V 25 minutě podobná akce když opět po nahrávce L.Przybyli zakončuje P.Šmucer jeho střelu zastavilo až břevno domácí branky. Ve 31 minutě si na pas J.Vacka pěkně naběhl P.Salač  prostřelil vše co měl  před sebou a od obránce se balón odrazil do domácí sítě 0:4. V závěru prvního poločasu naši polevili v náporu a domácí trestali , po dvou chybách v rozehrávce během dvou minut snižují domácí na 2:4.

Do druhé půle nastoupili naši opět s náporem. Ve 47 minutě využívá nahrávku L.Przybyli R.Jakoubek  2:5. V 60 minutě si na pěkný pas M.Ouhrabky naběhl P.Šmucer a svým důrazem zvyšuje na 2:6. V 67 minutě se po autovém hodu uvolnil L.Przybyla a sám zakončil střelou po zemi na 2:7, o dvě minuty později ten samý hráč zachytil špatný odkop domácích a zvýšil na 2:8. Brankový účet uzavřel v 75 minutě pěkný pas P.Šmucera na který si naběhl O.Jelínek a střelou do šibenice zvýšil na 2:9. Hráči si zaslouží pochvalu za předvedenou hru , bojovnost a nasazení po celou dobu zápasu vyjma několika minut konce první půle. V příští kole přivítají dorostenci hráče z České Skalice.

Autor: Pavel Šmucer