Avon Rudník                                  2       Poločas     1 : 1

Sestava:                                                                          J.Zítko

M.Ouhrabka               P.Šmucer                  D.Blažek                    R.Jakoubek

M.Brádler ; P.Lorenz

Střelci Tatranu : 23´ M.Ouhrabka

Karty : ŽK 3 : 3

ŽK Tatranu : 46´ P.Šmucer ; 56´ Š.Svoboda ; 84´ L.Przybyla ;

Dorostenci Hostinného přivítali v malém derby stejně staré hráče z Rudníku. V úvodu zápasu měli hosté dvě standardní  situace z toho druhou v 7 minutě v podobě rohového kopu využili když se naší obraně nepodařilo důrazně odkopnout míč a ten ze  skrumáže skončil v naší síti 0:1. Zápas pokračoval ve vysokém tempu se šancemi na obou stranách. Ve 23 minutě vybojoval balón před vápnem hostí P.Šmucer prostrčil ho na nabíhajícího M.Ouhrabku a ten střelou po zemi srovnal skóre na 1:1. V závěru poločasu měli hosté velkou šanci po naší chybě v obraně skončila jejich střela těsně vedle.

V druhé půli se obraz hry moc nezměnil. Zápas pokračoval souboji o každý balón a každý metr hřiště. Naši se snažili zvrátit výsledek na svou stranu ale zakončení  akcí bylo žalostné. V 68 minutě trestali hosté chybu v naší rozehrávce a opakovanou střelou zvýšili na 1:2. Závěrečný nápor našich do přehuštěné obrany , přesto že přinesl několik pěkných střel , ale vyrovnání jsme se nedočkali.Celý zápas se vyznačoval spoustou nedovolených , někdy velmi tvrdých , zákroků 10:14 některé zákroky rozhodčí ani nepískal přesto rozdal 6 žlutých karet. K dalšímu zápasu zajíždí dorostenci v sobotu do Velkého Poříčí.