SK Jánské Lázně - Tatran Hostinné 2 - 4 (0 - 2)

Tatran Hostinné                     4                   Poločas  0 : 2

L.Przybyla           D.Polák

M.Brádler ; R.Jakoubek

Střelci Tatranu : 19´, D.Polák ;  34´, 75´, 89´(P), L.Przybyla

Karty : ŽK

K dalšímu zápasu zajížděli dorostenci Tatranu Hostinné do Jánských Lázní.Úvod zápasu patřil našim hráčům kteří několikrát vyzkoušeli domácího brankáře. V 11 minutě zahrozili domácí když jejich střelu se štěstím chytá J.Zítko. V 19 minutě po skrumáži ve vápně domácích přistrčil balón P.Šmucer ten se dostal k D.Polákovi který otevřel skóre na 0:1.V 29 minutě zachraňuje pěkným zákrokem J.Zítko po brejku domácích. Ve 34 minutě utekl po čáře M.Ouhrabka a jeho centr zakončuje L.Przybyla 0:2.V závěru poločasu musel po naší špatné rozehrávce opět zachraňovat J.Zítko.

Do druhé půle přišli domácí s náporem což vyústilo ve faul ve vápně , nařízenou penaltu domácí proměnili i když si na ní brankář sáhl 1:2. Tlak domácích pokračoval , po nedorozumění v obraně přišel trest ve formě vyrovnání na 2:2. Naši se pak pokoušeli zvrátit výsledek na svou stranu ale střeli nad , vedle nebo z nesmyslných úhlů ke gólu nevedli. Až v 75 minutě vybojoval balón L.Przybyla a zakončil střelou na 2:3. Tlak domácích ve snaze vyrovnat jsme se štěstím ustáli. V závěru zápasu vybojoval balón ve vápně domácích P.Šmucer , přistrčil ho L.Przybylovi kterého zastavili nedovoleně . Nařízenou penaltu sám postižený proměnil a završil tak svůj hatrik  a skóre na konečných 2:4. Hráči zaslouží pochvalu za nasazení a bojovnost po celou dobu zápasu který se hrál ve velkém vedru. V dalším kole přivítají dorostenci hráče z Rudníku.