Jiskra Kocbeře - Tatran Hostinné 4:3 (3:3)

Tatran vítězství v okresním poháru neobhájí ...

Sestava:  Kodym - Kosina - Janouch, Horák L., Urban - Kováč (63.Jakoubek), Kracík L., Kracík D., Nossek - Slavík, Kudrna (84.Kvášovský)

Branky: Šmíd 3, Hulík - 37. Slavík, 41. Kracík D., 45. Kracík L.

ŽK: 2:0

ČK: 1:0 (72.Stránský)

Rozhodčí: Beránek - Říha J., Říha M.

Diváků: 30

V semifinále okresního poháru tentokrát hrubé individuální chyby připravily Tatran o lepší výsledek. I když první půlhodina byla herně vyrovnaná, Tatran prohrával 3:0. Domácí udeřili v 7. a 9.minutě po chybách Luboše Horáka a Kosiny. Chvíli na to sice trefuje Luboš Kracík tyč, ale stejný hráč ve 28.minutě ztrácí míč a domácí z rychlého brejku zvyšují na 3:0. Tatran pak zvýšil obrátky a úspěch se dostavil. Ve 37.minutě vyslal Urban do úniku po levé straně Nosska, jeho tvrdou střelu gólman vyrazil, ale Nossek našel před bránou Slavíka, který snižuje na 3:1. Za čtyři minuty domácí chybovali v rozehrávce, míče se zmocnil Slavík a vyzval ke skórování Davida Kracíka - 3:2. Černou osmiminutovku pro domácí uzavřel těsně před odchodem do kabin Luboš Kracík, jehož přímý kop od autové čáry gólman zřejmě podcenil - 3:3.

Ve druhé půli se útoky střídaly na obou stranách - Kocbeře trefují tyč, ale stejně se vedlo na druhé straně i Jakoubkovi. Domácí byli důrazní v osobních soubojích, rychle napadali naši rozehrávku, což nám dělalo na ne zrovna rovném hřišti problémy a několikrát nás podržel Kodym v bráně. Na tvrdost doplatil v 72.minutě domácí Stránský, který byl po dvou žlutých kartách vyloučen. Zápas se lámal v 75.minutě, kdy byl při dlouhém míči do vápna zkosen Luboš Horák, ale Jakoubek kopl penaltu vedle pravé tyče. Naopak na druhé straně v 84.minutě „namazal“ Slavík míč na nohu domácího útočníka, který pod vyběhnuvším Kodymem poslal Kocbeře do vedení. Závěr se pak odehrával za tlaku Tatranu, ale ani dvě vyložené šance Jakoubka gólem neskončily a do finále tak postupují Kocbeře. Za zmínku také stojí výborný výkon trojice rozhodčích.