Tatran Hostinné - Sparta Úpice 0 : 2 ( 0 : 1 )

Sparta Úpice                                  2       Poločas     0 : 1

Sestava:                                                                        J.Zítko

M.Ouhrabka               P.Šmucer                  D.Blažek                     D.Buchar

R.Jakoubek             L.Przybyla

M.Brádler ; J.Polomčák ; J.Marek

Střelci Tatranu :

Karty : ŽK  39´ L.Przybyla

Dorostenci Tatranu Hostinné přivítali ve druhém kole soutěže hráče z Úpice. První velká šance přišla ve 3 minutě kdy se L.Przybylovi nepodařilo zužitkovat pěknou nahrávku od R.Jakoubka . Mužstvo Úpice disponovalo rychlými útočníky kteří se pohybovali na hraně ofsajdu a čekali na nakopnuté balóny za obranu , to se jim vyplatilo ve 14 minutě kdy po naší chybě ve středu hřiště obrana nezachytila dlouhý balón a útočník  Úpice střelou po zemi překonal našeho gólmana 0-1 . Do poločasu bylo ještě mnoho šancí na obou stranách ale skóre se neměnilo.

Ve druhém dějství se tlak Hostinného stupňoval. Obrana si ale stále musela dávat pozor na hrozbu brejků ze strany Úpických hráčů . Obléhání hostující branky přineslo několik pěkných střel ale hosty podržel pěknými zákroky jejich brankář. V závěru zápasu vrhli dorostenci Hostinného vše do útoku ve snaze srovnat skóre.  Hra va-bank ale přinesla brejk na straně Úpice která zvýšila na 0-2 . I přes porážku si hráči Tatranu  zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení. K dalšímu zápasu zajíždí dorost v neděli do Jánských Lázní.