Tatran Hostinné - FK Bohuslavice 6:1 (2:0)

Nová tvář v řadách Tatranu se uvedla hatrickem ...

Sestava:  Horák J. - Kosina - Janouch, Horák L., Urban - Kracík L. (70.Vacek), Maličký, Kracík D., Nossek - Jakoubek (79.Buchar), Petružálek (87.Šmucer)

Branky:  21., 61. a 72.Maličký, 40.Jakoubek, 78.Petružálek, 86.Nossek - 65.Kracík

ŽK: 2:2 (Urban, Kosina)

Rozhodčí: Mlynář - Trejbal A., Herák

Diváků: 50

V dalším utkání přivítal Tatran Bohuslavice a povinnost velela vyhrát. Hrálo se za stálého deště  a převahy Tatranu, který se tentokrát rozjížděl zvolna. Přesto se v 7.minutě povedla rychlá akce po ose Maličký - Petružálek - Jakoubek, ale gólman vyráží. V 11.minutě přišla jediná šance hostů v první půli, kdy po rohovém kopu hlavičkují vedle. V 19.minutě prošel navrátilec z Kladna Maličký po pravé straně a před bránou našel Petružálka, který ale gólmana neprostřelil. Dvě minuty nato se už ale skóre měnilo - Nosskovu tvrdou střelu po zemi gólman „procedil“a dobíhající Maličký dorazil míč do sítě - 1:0. Ve 31.minutě upláchl obraně Petružálek, ale místo přihrávky na volného Maličkého volil střelu, kterou likviduje gólman. Pět minut před odchodem do kabin se Tatran ujal dvougólového vedení, Jakoubek zužitkoval nahrávku Petružálka - 2:0.

Čtvrt hodiny po změně stran se nedělo nic - nad Tatranem se zřejmě vznášel „syndrom Kalná“. V 61.minutě se už na mizérii nemohl dívat Maličký, který prošel středem hřiště a střelou k tyči vsítil svůj druhý gól - 3:0. Stejný hráč o dvě minuty později vystihl chybnou rozehrávku soupeře a řítil se s Jakoubkem na jediného hráče hostí - Mácovu střelu ale gólman kryje. V 65.minutě posoudil rozhodčí odkop míče Luboše Horáka, kterému poté přepadl hráč přes nohy, jako penaltový a hosté snižují na 3:1. To ale byl jediný hostující záchvěv, až do konce utkání se na Bohuslavickou bránu valil jeden útok za druhým. Lob Nosska vykopává obránce z brankové čáry, vzápětí tutovku Jakoubka po centru Luboše Kracíka gólman vyráží. Až v 72.minutě přímý kop Jakoubka usměrňuje hlavou do sítě Maličký - 4:1. V 78.mintě pak prošel středem hřiště Urban a vysunul Petružálka, který po hokejovém blafáku zvyšuje na 5:1. Skŕe utkání uzavřel v 86.minutě Nossek, který po spolupráci s Petružálkem z úhlu prostřeluje gólmana - 6:1.

Na závěr je třeba poděkovat dorostencům, kteří se ochotně po svém zápase posadili na lavičku Tatranu a v závěru i zasáhli do hry.

Program na příští týden:

V úterý a pátek trénink na hřišti od 18,00 hod.

Ve středu 31.8. hraje „áčko“ semifinále okresního poháru v Kocbeřích (17,30), sraz na Tatranu v 16,15 hod.

V sobotu 3.9. jede „áčko“ do Rtyně (17,00), sraz na Tatranu v 15,15 hod. a starší žáci hrají doma s Baníkem Žacléř (15,00). Mladší žáci a starší přípravka sehrají domácí turnaj na Tatranu od 9,00 hod. - soupeři Úpa/Mladé Buky, Úpice/Rtyně a Dvůr Králové. Mladší přípravka jede k prvnímu dvojzápasu do Rudníku (9,00).

V neděli 4.9. hraje „béčko“ doma s Poříčím (14,00) a dorost jede do Janských Lázní (BUS 12,45).