Hronov/Police "B" - Tatran Hostinné 0 : 6 ( 0:3 )

Tatran Hostinné                     6                   Poločas  0 : 3

P.Lorenc              P.Salač                D.Blažek.            T.Benecký

M.Ouhrabka               J.Vacek              P.Šmucer      D.Buchar

L.Przybyla             M.Jakoubek

D.Polák ; M.Brádler ; Š.Svoboda

Střelci Tatranu : 3´, 17´, L.Przybyla ; 33´, D.Polák ; 48´, D.Buchar ; 55´, P.Šmucer ;

78´, R.Jakoubek

Karty : ŽK - Š.Svoboda

Dorostenci Tatranu Hostinné nastoupili proti rezervě Hronova a Police.Novou a tvořící se sestavu ale soupeř moc neprověřil , již ve 3 minutě po Dlouhém nákopu od R.Jakoubka vybojoval míč L.Przybyla a sám zakončil 0:1. V 7 minutě po centru J.Vacka střílí hlavou těsně vedle D.Buchar .V 17 minutě po nahrávce J.Vacka zakončuje akci L.Przybyla 0:2 .Ve 32 minutě volný přímí kop P.Šmucera končí na tyči. Ve 33 minutě po nahrávce L.Przybyli uklízí balón do sítě D.Polák 0:3.

Ve druhém poločase tlak Tatranu pokračoval. Ve 48 minutě po centru M.Ouhrabky zakončuje D.Buchar 0:4. V 55 minutě pohotová střela P.Šmucera po přihrávce M.Ouhrabky mění skóre na 0:5. V 69 minutě po centru P.Lorence střílí těsně vedle M.Brádler. Konečné skóre určuje R.Jakoubek který zúročil pěkné prostrčení od M.Ouhrabky 0:6. Hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení po celou dobu zápasu. Rozhodně těžší zápas čeká dorostence již v sobotu kdy přivítají hráče z Úpice.

Autor: Pavel Šmucer