Tatran Hostinné - SK Jánské Lázně "B" 9:0 (6:0)

Tatran si pojistil 2.místo a zaokrouhlil počet vstřelených gólů v sezóně na 100 ...

Sestava:  Horák J. (46.Lánský) - Filcsák (46.Jelínek ml.) - Janouch, Horák L., Urban (46.Kudrna) - Polák, Slavík, Kosina, Jakoubek - Smetana (46.Rodr), Petružálek

Branky: 13´ a 43´ Slavík, 23´ a 41´ Polák, 11´ Smetana, 20´ Kosina, 78´ Jakoubek, 85´ Kudrna, 89´ Petružálek

ŽK: 1:0 (Jelínek)

Rozhodčí: Mahrla

Diváků: 80

Již sestupující hosté nebyli pro Tatran těžkou překážkou a ten si tak připsal rekordní vítězství. Po vzájemném oťukávání se skóre poprvé měnilo v 11.minutě, když zdánlivě ztracený míč vybojoval na půlce vracející se Smetana, sám si ho nakopl za zkoprnělou obranu, kterou proběhl a jeho střela skončila pod břevnem - 1:0. Dvě minuty na to už to bylo 2:0 - to Petružálek našel zpětnou přihrávkou Slavíka a ten se trefil přesně k tyči. V 15.minutě mohli hosté snížit, když se do vyložené šance dostal Hradecký, ale ani nezakončil. Ve 20.minutě střelu Petružálka gólman jen vyráží a Kosina stál na správném místě - 3:0. Pak se dvakrát jako přes kopírák prosadil Polák - ve 23.minutě ho vyslal do úniku Filcsák a ve 41.minutě zase zužitkoval dlouhý výkop Josky Horáka. Krátce před přestávkou ještě zablokovanou střelu Petružálka usměrňuje do branky Slavík a upravuje na poločasových 6:0

O přestávce Tatran vyměnil hned čtyři hráče a pokračoval v dobývání hostující branky. Bohužel střely končily buď na břevně nebo na tyči a když už míč pak skončil dvakrát v síti, vždy se jednalo o ofsajd. Až v 78.minutě se konečně prosadil Jakoubek - 7:0. Pět minut před koncem napřáhl před vápnem Kudrna a mířil k tyči - 8:0. Těsně před závěrečným hvizdem se Tatran dočkal i jubilejního stého gólu sezóny, když Rodr našel před prázdnou bránou Petružálka a nejlepší střelec Tatranu měl snadnou práci - 9:0.

Děkuji tímto všem hráčům, kteří mají fotbal rádi, a těším se na spolupráci v příští sezóně.

Zahájení a rozpis letní přípravy bude zveřejněn na webu.

Autor: Zdeněk Macháček