Sokol Dolní Branná - Tatran Hostinné 1:3 (0:0)

Sestava:  Horák J. (62.Lánský) - Filcsák (46.Janouch) - Punner, Horák L., Rodr - Kracík L., Kutifel (46.Kudrna), Kosina, Kracík J. - Polák, Jakoubek

Branky: 74´ Kovář - 46´ a 85´ Jakoubek, 49´ Punner

ŽK: 1:2 (Horák L., Filcsák)

Rozhodčí: Přiklopil - Rolf, Grigel

Diváků: 50

V prvním poločase se hrál nezáživný fotbal, jakoby už obě mužstva čekala na konec sezóny. Za zmínku stojí akorát střely Luboše Kracíka a Kutifela, se kterými si ale domácí gólman poradil. No a když na druhé straně Joska také pochytal dvě šance domácích, šlo se do kabin za bezbrankového stavu.

Po česko-slovensko-maďarské bouřce v kabině zahájil Tatran druhou půli jako vyměněný. Hned po rozehrání šel balon z nohy na nohu a na konci akce byl Polák, který před bránou našel volného Jakoubka - 0:1. Po třech minutách už to bylo 0:2, když Joskův dlouhý výkop proměnil v samostatný nájezd Punner a s přehledem zavěsil. V tuto chvíli měl Tatran znatelnou převahu, chybělo však přesné zakončení. Šance Kosiny skončila rohovým kopem, po jeho zahrání zase v dobré pozici promáchl Punner. A tak v době, kdy se všichni hráči zabývali útočením, podnikli domácí v 74.minutě rychlý brejk a snížili na 1:2. Tentokrát však Tatran drama nepřipustil. V 79.minutě střela Jakoubka lízala břevno a pět minut před koncem šel míč po ose Luboš Horák - Polák - Jakoubek a posledně jmenovaný střelou k tyči upravil na konečných 1:3. Vítězství pro Tatran znamená návrat na druhé místo tabulky, které je potřeba za týden výhrou potvrdit.

Program na příští týden:

V pátek trénink na hřišti od 17,00 hod.

V sobotu 18.6. hostí „áčko“ doma Jánské Lázně „B“ (17,00), sraz na Tatranu v 16,00 hod., poté následuje utkání bosí chlapi versus ženský (cca 19,30 hod.) a pak poslední výkop.

V neděli 19.6. jede „béčko“ na hřiště Prosečné „B“ (17,00).