Tatran Hostinné - TJ Lánov 4 : 4 ( 4 : 2 )

Dorostenci Tatranu Hostinné remizovali proti oslabenému soupeři…………………….

TJ Lánov                                4              Poločas        4:2

D Buchar              P.Janouch                J.Zítko            P.Salač

L.Przybyla               J.Vacek              P.Šmucer          M.Jakoubek

M.Kudrna            K.Smetana

M.Ouhrabka ; D.Polák ; T.Benecký

Střelci Tatranu : 8´, K.Smetana,  22´,P.Salač ,  29´,M.Kudrna, 44´,  M.Jakoubek ,

V závěrečném utkání sezóny přivítali dorostenci  Tatranu Hostinné hráče z Lánova kteří přijeli pouze v deseti.Domácí začali zápas náporem který v 8 minutě vyústil v pěknou akci, po ose M.Kurdrna  M.Jakoubek zakončuje K.Smetana 1:0. Domácí se snad ještě radovali z vedoucího gólu když po rozehrání utekli hosté po křídle a opakovanou střelou srovnali skóre na 1:1.Ve 21 minutě pokouší štěstí M.Jakoubek jeho tři opakovaná střeli ale končí na připraveném brankáři který s trochou štěstí střeli vyrazil.Ve 23 minutě po rohu M.Kudrny zakončoval J.Vacek hlavou těsně nad.V 26 minutě opět po rohu M.Kudrny tentokrát zakončoval P.Salač který si pěkně naběhl a hlavou zvýšil na 2:1.Ve 29 minutě pěkný pas P.Šmucera na M.Kudrnu který zvýšil na 3:1.Ve 30 minutě si naběhl na centr D.Buchara M.Jakoubek ve vyložené šanci ale balón netrefil.Ve 32 minutě střílí P.Šmucer jeho střelu gólman vyráží na roh.Ve 41 minutě jsme špatně rozehráli, balón jsme vraceli na stopéra u kterého však byli dva hráči Lánova kteří míč vybojovali a snížili na 3:2.Ve 44 minutě napřáhl z 30 metrů M.Jakoubek a jeho skákavá střela skončila  za zády brankáře Lánova 4:2.

Ve druhé půli se sice snažili naši hráči o tlak ale až moc se vysouvali dopředu z čehož pramenily brejkové situace a přečíslení naší obrany.V 59 minutě po rohu L.Przybyli střílel hlavou do tyče P.Salač, následovala  rychlá rozehra hostí a brejk musel zachraňovat náš gólman M.Kodym. V 61 minutě zachraňoval skóre P.Šmucer který vyhlavičkoval balón z brankový čáry. Naši měli spoustu šancí ale jejich pokusy buď zlikvidoval brankář hostí nebo je odkopli obránci.Hráči Taranu si tak dlouho zahrávali až přišla 74 minuta rychlá brejková akce a hosté snižují na 4:3.V 82 minutě ve vyložené šanci  přestřeluje  D.Polák po pěkném centru M.Kudrny. V 86 minutě přišla další rána , po chybě v obraně a nedůrazném odkopu gólmana (přímo na nohu útočníka) srovnávají hosté skóre na 4:4.Hráčům přesto patří pochvala za předvedenou hru (hlavně v první půli) bojovnost a nasazení.

Děkujeme a loučíme se s dorostenci ročníku 1992 kteří se tímto zápasem rozloučili s dorostem a postupují do chlapské kategorie.Za realizační tým vedoucí družstva Pavel Šmucer a trenér Pavel Urban.