FK Volanov - Tatran Hostinné 3 : 2 ( 2: 1 )

Tatran Hostinné                      2       Poločas     2 : 1

Sestava:                                                      M.Kodym ( J.Zítko)

D.Buchar               P.Janouch                    P.Salač                     P.Lorenz

M.Ouhrabka                    P.Šmucer                    J.Vacek           J.Polomčák

L.Przybyla              M.Kudrna

M.Jakoubek ; D.Polák ; O.Šmejkal

Střelci Tatranu : 16´, P.Šmucer , 78´, R.Jakoubek

Dorostenci  Tatranu Hostinné zajížděli k dalšímu zápasu do Volanova. Ve vyrovnaném zápase dvou různých herních stylů byli nakonec šťastnější domácí.Přesto trochu podrobněji. Už v první minutě se mohlo měnit skóre když střela P.Šmucera skončila na břevnu.V 9 minutě měli šanci domácí jejich útočník se však sám ukličkoval na velkém vápně a naši obránci mu balón odebrali . V 11 minutě po rohu M.Kudrny hlavičkuje P.Salač nad bránu. Ve 12 minutě byl ve vápně sražen J.Polomčák s otřesem mozku byl odvezen na ošetření do nemocnice rozhodčí zákrok jako nedovolený neviděl ?? V 16 minutě svým důrazem sebral  balón stoperovi domácích P.Šmucer a technickou střelou otevřel skóre zápasu 0:1. O minutu později musel zachraňovat vyloženou šanci domácích náš gólman M.Kodym. Hra se pak přelévala ze strany na stranu se šancemi na obou stranách ve 30 minutě zahrávali domácí přímí kop na který si pěkně naběhl jejich útočník a vyrovnal skóre na 1:1.Ve 32 minutě po rohu M.Kudrny velký závar před branou domácích balón do sítě jsme však nepropasírovali. Ve 33 minutě po dlouhém odkopu domácích se náš (jinak spolehlivý) stoper nechal předběhnout útočníkem domácích který tak stanovil skóre poločasu na 2:1.

V druhém poločase pokračoval souboj o každý balón. V 53 minutě zachraňoval P.Salač když vykopával střelu domácích z brankové čáry. 65 minuta přinesla šanci M.Kodymovi který však nedosáhl na centr D.Poláka.70 minuta závar před naší bránou nedůrazné odhlavičkování našeho obránce přímo na nohu  domácího útočníka který zvyšuje skóre na 3:1. 78 minuta obdobná situace ale na druhé straně po přímém kopu se balón odrazil k R.Jakoubkovi který střelou po zemi snižuje na 3:2.V závěrečném tlaku se našim hráčům už skórovat nepodařilo.Přesto že byli ve druhém poločase minimálně dvě ošetřování rozhodčí nenastavil ani vteřinu.Hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení po celou dobu zápasu ,včetně starších žáků kteří přišli zastoupit  zraněné hráče dorostu.

Se sezónou 2010/2011 se dorostenci rozloučí na domácím hřišti v sobotu 11.6. ve 14.45 proti Lánovu .