Tatran Hostinné - Lokomotiva Meziměstí 7 - 0 poločas 5 - 0

Lokomotiva Meziměstí          0              Poločas         5:0

O.Šmejkal               P.Janouch                    P.Salač                   P.Lorenz

M.Ouhrabka                  L.Przybyla              P.Šmucer              M.Jakoubek

M.Kudrna            K.Smetana

M.Brádler ; D.Blažek ; R.Jakoubek ; J.Polomčák

Střelci Tatranu : 6´, L.Przybyla , 7´, 22´, K.Smetana,16´, M.Jakoubek , 25´,D.Blažek,

58´,P.Janouch 65´, P.Šmucer

Dorostenci Tatranu Hostinné přivítali na svém hřišti hráče z Meziměstí. Zápas začal naším náporem který v 6 minutě vyústil ve vedoucí gól když zakončil akci L.Przybyla po nahrávce M.Jakoubka1:0. V 7 minutě se vyplatil důraz K.Smetany který vypíchl balkón stoperovy a sám zakončil 2:0. V 16 minutě po rohovém kopu M.Kudrny uklidil balón do sítě hlavou M.Jakoubek 3:0. Ve 22 minutě po trestném kopu P.Janoucha vybojoval K.Smetana míč   a střílí další gól 4:0. 25 minuta další trestný kop L.Przybyli míč doráží do sítě  D.Blažek 5:0.

V druhé polovině pokračoval náš  tlak v 58 minutě skóruje hlavou P.Janouch když zúročil centr z rohu M.Kudrny 6:0. V 65 minutě centruje D.Blažek a P.Šmucer opakovanou střelou stanový konečné skóre na 7:0.Hráčům patří pochvala za nasazení a bojovnost poděkování patří i starším žákům kteří dobře zastoupili početnou marodku dorostu.

K dalšímu zápasu zajíždí dorostenci do Volanova.