Jiskra Libeč - Tatran Hostinné 1:1 (0:1), na pen. 1:2

Tatran ubránil remízu a vrací se na druhé místo tabulky ...

Sestava:  Horák J. - Filcsák - Ulvr (66.Kudrna), Horák L. (57.Smetana), Kracík J. - Jakoubek, Kracík L., Kosina, Urban (46.Drinka) - Slavík, Petružálek

Branka: 5´ Jakoubek

ŽK: 2:1 (Kosina)

Rozhodčí: Machata - Mrkvička, Špička

Diváků: 40

Domácí, hrající stále o záchranu (nebo alespoň o vyhnutí se baráži), začali mírným náporem, který jim ale překazila 5.minuta. To se k přímému kopu z 25 metrů postavil Jakoubek a jeho tvrdá střela skončila u levé tyče - 0:1. Domácí to ale nedeprimovalo a nadále dobývali branku Tatranu. Jejich zakončení bylo ovšem nepřesné nebo byl na místě Joska Horák. Tatran ve hře dopředu zklamal a nedokázal se prosadit. Střela Slavíka vedle ze 37.minuty je žalostně málo.

Po změně stran se obraz hry příliš nezměnil, za zmínku stojí akorát to, že v místním bufetu došly klobásy. Tatran si tak dlouho koledoval, až domácí v 67.minutě po pěkné kombinační akci vyrovnali. To Tatran trochu probralo a v poslední čtvrthodině byl lepším mužstvem on, jenže šance Luboše Kracíka, Smetany ani Jakoubka gólem neskončily. V poslední minutě Libeč odmítla vítězství, když byli čtyři její hráči sami před Joskou, ale přestřelili… A tak se šlo na penalty. Domácí první a třetí penaltu nasměrovali vedle a tak když za Tatran proměnili Jakoubek s Drinkou, Slavík už na třetí tradičně nemusel. Tatran tedy veze dva body, ale za týden by takový výkon proti Vrchlabí nestačil.

Program na příští týden:

V úterý a pátek trénink na hřišti od 17,30 hod.

Ve středu 1.6. hrají žáci doma s Javorkou (18,00).

V sobotu 4.6. hraje „áčko“ doma s Vrchlabím „B“ (17,00), sraz na Tatranu v 16,00 hod., dorost jede do Volanova (BUS 13,30) a starší žáci do Rychnova nad Kněžnou (BUS 7,30). Mladší přípravka sehraje turnaj v Jaroměři (10,00) - soupeři Jaroměř, Broumov a Jičíněves.

V neděli 5.6. hraje „béčko“ doma s Horním Maršovem (14,00).