Sokol Jánské Lázně - Tatran Hostinné 1 - 0 (1 - 0)

Tatran Hostinné                      0       Poločas     1 : 0

Sestava:                                                      J.Zítko ( M.Kodym)

D.Buchar               P.Janouch                    J.Marek                P.Salač

M.Ouhrabka                    P.Šmucer                    J.Vacek           L.Przybyla

K.Smetana            M.Kudrna

M.Jakoubek ;J.Polomčák

Střelci Tatranu

Karty ž.k. L.Przybyla

Dorostenci  Tatranu Hostinné zajížděli k dalšímu zápasu do Jánských Lázní.Naši hráči se snažili o kombinační hru kterou se domácím dařilo narušovat a dlouhými nákopy  vysílali do  útoku své útočníky, takže se hra odehrávala převážně mezi velkými vápny. V 19 minutě se po rohovém kopu balón dostal k J.Vackovi který pohotovou střelou trefuje pouze obránce na brankové čáře. V 27 minutě  po dalším dlouhém nákopu a nedorozumění v naší obraně vstřelují domácí vedoucí gól 1 : 0.

V druhé půli se obraz hry moc nezměnil , naši dobývali branku domácích  a ti nad ničím nepřemýšleli buď odkopli do autu nebo se snažili o rychlý berjk. Za zmínku stojí akce ze 62 minuty kdy se na vlastní polovině zmocnil balónu urostlý domácí hráč který projel hřištěm jako buldozer co mu stálo v cestě to povalil ( píšťalka rozhodčího však zůstala němá ) jeho zakončení naštěstí skončilo mimo bránu. V 77 minutě po rohu M.Kudrny a střele J.Vacka zachránila domácí tyč. Závěrečný tlak už na skóre nic nezměnil. Rozhodčí nenastavil ani minutu přesto že se hra protahovala hledáním a donášením daleko zakopnutých míčů. I přes  porážku si naši hráči zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení.

V příštím kole hostí dorostenci Tatranu hráče z Meziměstí.