Jiskra Kocbeře - Tatran Hostinné 1:0 (1:0)

Sestava:  Horák J. - Filcsák - Janouch, Horák L., Kudrna - Celar, Kosina, Urban - Jakoubek, Nossek (85.Lánský) - Smetana

Branka: 8´ Šmíd

ŽK: 2:0

Rozhodčí: Rolf - Prokůpek

Diváků: 80

Stručně by se dalo napsat, že domácí byli lepší v první půli a Tatran ve druhé. Zatímco se ale domácím podařilo skórovat, Tatranu nikoliv a tak Kocbeře vyhráli zaslouženě. Ale pěkně popořadě.

Před zápasem se sešla pěkná řádka omluvenek a tak na hřiště zatím ještě třetího celku tabulky odcestovalo torzo mužstva. Navíc si při rozcvičování před zápasem obnovil zranění Polák a na lavičce tak zbyl náhradní gólman Lánský. Domácí do utkání vstoupili lépe, byli rychlejší a důraznější a Tatran se po většinu první půle bránil. Do vedení šli Kocbeře už v 8.minutě, když Joska Horák tvrdou střelu pouze vyrazil a dobíhající Šmíd byl u míče první - 1:0. Domácí pak pokračovali v náporu a do konce poločasu si vytvořili ještě čtyři vyložené šance, z nichž tři pochytal Joska a při čtvrté mu pomohla spojnice břevna a tyče. Tři střely Tatranu na bránu za poločas je zoufale málo, ale přesto mohlo být vyrovnáno ve 41.minutě, když se po centru Celara z první trefil Kosina - střela ale šla nad gólmana a ten ji vyráží na roh.

Po změně stran se Tatran osmělil a domácí jakoby začali odpadat. Jenže dobré střely Jakoubka a Luboše Horáka mířily vedle a zbytek pochytal domácí gólman. V době našeho tlaku deset minut před koncem přišlo další zranění. Tentokrát musel odstoupit Nossek a jeho místo zaujal Lánský, který mohl dvě minuty před koncem vyrovnat, ale jeho hlavička skončila těsně vedle brány…

Program na příští týden:

V úterý a pátek trénink na hřišti od 17,30 hod.

Ve středu 25.5. hraje „béčko“ doma s Kuksem (17,30).

V sobotu 28.5. zajíždí „áčko“ do Libče (17,00), sraz na Tatranu v 15,30 hod., dorost hraje doma s Meziměstím (14,45) a starší žáci hostí Častolovice (13,00).

V neděli 29.5. jede „béčko“ do Hajnice (17,00), mladší žáci a starší přípravka na Slavii Hradec (BUS 7,30) - soupeři Slavia Hradec, Vrchlabí a Týniště. Mladší přípravka sehraje turnaj doma na Tatranu (10,00) - soupeři Třebechovice, Opočno a Jičíněves.