Tatran Hostinné - Avon Rudník 4 - 0 poločas 2 - 0

Dorostenci Tatranu Hostinné oplatili porážku z podzimu…………………….

Avon Rudník                          0              Poločas         2:0

D.Buchar               P.Janouch                    O.Jelínek                 P.Salač

L.Przybyla              J.Vacek                        P.Šmucer              M.Ouhrabka.

M.Kudrna            K.Smetana

D.Polák ; J.Zítko

Střelci Tatranu :  4´. 85´.K.Smetana, 38´. D.Buchar, 57´. M.Ouhrabka

Dorostenci Tatranu Hostinné přivítali na svém hřišti hráče z Rudníku. Zápas začal našim tlakem , již v 1 minutě střílí nad  J.Vacek po centru M.Kudrny. Ve 4 minutě neudržel gólman hostí střelu K.Smetany a ta končí v síti 1 : 0. V 10 minutě zahrozili hosté když po našem rohu přešli do rychlého protiútoku který ale zakončili pouze slabou střelou se kterou si náš gólman snadno poradil. Ve 12 minutě zachraňuje náš gólman chybu a nedorozumění v obraně když zůstal sám proti hotujícímu útočníkovy .Pak měl několik střeleckých pokusů K.Smetana ale žádná střela  se neujala. V 19 minutě vykopává z prázdný brány střelu L.Przybyli obránce hostí.Ve 35 minutě překvapila brankáře Rudníku dalekonosná střela D.Buchara , jeho padáček z dobrých 35 metrů zapadla za jeho záda 2 : 0.

V druhé půli pokračoval náš tlak , po několika střeleckých pokusech se v 57 minutě ujala střela M.Ouhrabky který hlavou uklidil míč do sítě po centru M.Kudrny.V 60 minutě zahrávali hosté trestný kop po závaru před naší bránou vytahuje náš gólman konečky prstů na roh dorážku hostujících útočníků . V 85 minutě se vyplatil důraz  K.Smetany který sebral balón brankáři když se ho snažil odkopnout po malé domů a zvýšil skóre na  4 : 0. V  úplném závěru udržel čisté konto našemu týmu gólman M.Kodym když zlikvidoval střelu hostí. Naši hráči si zaslouží pochvalu za přístup a nasazení po celou dobu zápasu.

K dalšímu zápasu zajíždí naši dorostenci do Jánských Lázní.